Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
100,806
sdC
36,547
Eqe
31,116
31,017
23,588
TEO
22,076
aSk
20,421
19,589
12,439
11,363

En İyi Ücretsiz Backlink Oluşturucu Siteler

Eqe

Owner
Yönetici
TF Owner
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
31,116
Tepkime puanı
6,098
Puanları
113
Cinsiyetiniz
Bay
Google veya diğer arama motorlarında iyi bir sıralamada olmak için, bir web sitesinde kaliteli backlinklere sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Yeni bir web sitesi sahibiyseniz veya bu dijital ortamda yeniyseniz ve sitenizi kolayca Google da 1. sıraya çıkmak istiyorsanız, backlink oluşturucuları aramanız gerekir.

1. LinkSearching
Ücretsiz backlink alınacak siteler içinde yer alan bu siteden yorum ya da makale yazarak backlink almak mümkün. Otomatik olmayan ve elle girilen bir sisteme sahip olan sitede istenilen her kelimeden Backlink almak mevcuttur.

2. Stoplink
Bu site sayesinde yaklaşık 2000 ayrı siteden backlink alabiliyorsunuz. Backlink alınarak her sitenin bu site içinde ziyaret edilebilir bir formda olması, siteyi ücretsiz backlink veren siteler listesinde ön sıralara çıkartıyor.

3. Index Kings
Ücretsiz backlink veren siteler kapsamında en hızlı indexlemeyi bu site vaat ediyor. Yaklaşık 15 bin siteden otomatik pingleyerek backlink oluşturan site, Google’a üst sıralara çıkmanıza olanak tanıyor.

4. 100downloads
100downloads webmaster sitesi de en iyi backlink veren siteler arasında iyi bir konumunda. 3000 farklı siteden backlink almak 100downloads’ın analiz kısmında yer alan kutucuk sayesinde mümkün olabiliyor.

5. SEO Unity
660 adet farklı siteden ücretsiz şekilde backlink sağlayan site, otomatik şekilde çalışıyor. Sitenin en avantajlı kısmı ise spamsız ve yasal olarak hizmet vermesi.

6. MassPings
Gov uzantılı ve tamindir sitesinin de aralarında bulunduğu 500’den fazla siteden backlink sağlayan site, pinglemeyi tek erden yaparak hizmet veriyor. Site, en iyi backlink sağlayan siteler içinde yer alan site mutlaka değerlendirilmeli.

7. GOV Backlink Generator
71 adet gov ve edu uzantılı siteden backlink sağlayan site, pinglemeyi 5 farklı yerden yaparak hizmet sunuyor. Sağladığı avantaj ile bu site de en iyi backlink veren sitelerden birisi durumunda.

8. Free Backlink Builder
Ücretsiz şekilde hizmet sunan site, en iyi PR’lı 62 siteden Backlink alınmasını sağlıyor. Bunların 45 tanesi dofollow iken 17 tanesi de nofollow.

9. Small SEO Tools
En iyi backlink veren siteler arasında yer alan Small SEO Tools, yüksek PageRank sahibi 62 farklı siteden Backlink sağlıyor. Ayrıca, diğer otomatik backlink oluşturucu sitelere kıyasla bekleme süresi oldukça kısa.

10. SeoMagnifier
Sitenizi bilinen sitelerin arasına sokmak için son derece uygun olan site, ücretsiz backlink veren siteler kapsamında değerlendirilmesi gereken sitelerden. 100+ farklı siteden alınan Backlinkler sayesinde arama motorunda otoriter bir siteye kavuşmak mümkün.

Alinti
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst