Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,005
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Erkek Bakım Sözlüğü

Eqe

Onursal Üye
TF Onursal Üye
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
18,257
Tepkime puanı
6
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yay
Nerden:
Avrupa

Peeling

Peeling ciltte bulunan ölü hücreleri arındırma ve temizleme işlemidir. Yani ölü hücrelerden kurtulmamızı sağlıyor ve cildimiz daha rahat nefes alıyor. Hem daha güzel bir cilt hem de terleme yoluyla kötü kokuları önlemeye yardımcı olur. Vücudun her bölgesinde cilt, yüz, el, ayak olmak üzere doğal olması şartıyla yapmak güzel sonuçlar verir.

Epilasyon

Epilasyon vücutta bulunan tüylerin geçici veya kalıcı olmak üzere uzaklaştırma yöntemidir. Geçici örnekler; tıraş, kıl dökücü kremler vs. gibi yöntemler olurken kalıcı yöntemler ise kıl kökü tahrip edilerek yapılan lazer vb. uygulamaları içerir.
Erkekler için koltuk altı, göğüs ve sırt gibi istenmeyen tüyler için kullanılmaktadır. Çok kıllı olmak problem olabiliyor bu açıdan tercih edilebiliyor.

Ultra Lift

Cilt kırışıkları, sarkmalar vb cilt sorunları için kullanılan bir cilt yenileme yöntemi. Son dönemde erkekler de tercih ediyor. Cilt bölgesine acı duymamak için lokal anestezi kremi uygulanarak iğneler yoluyla radyo frekans enerjisi veriliyor. Cilt uyarılması sağlanarak kolojen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. Hasarsız, izsiz bir cilt yenileme yöntemi

Botoks

Bir bakteriden elde edilen maddeyle (ilaç) bir bölgede kasların geçici olarak engelleme yöntemdir. Bu şekilde kısmi bir felç ortamı yapılarak belli kırışıklıklar azaltılmaya çalışılır. Erkekler için daha çok koltuk altı, el, ayak gibi terlemeleri önlemek için yapılır.

Laminate Veneer

Erkeklerin de diş estetiği için kullandığı yöntemlerden biridir. Dişlerde renk değişimi, sararmalar, şekil bozuklukları, ayrık dişler vb. estetik sorunlarda, tırnak kalınlığında yapılan porselen yaprakçıkların dişlerinizin ön bölümüne yerleştirme yöntemidir.

Pompadour Saç Stili

Son zamanların popüler saç stili Pompadour, yan tarafların kısa kesimi ve ön taraftaki saçların ise olabildiğince uzun bırakıldığı bir saç modelidir. Ve geriye taranarak saçlara hacim verilir. Elvis Presley dersek yeterince açıklamış oluruz.

Soğuk Lipoliz

Bu zayıflama yönteminde, vücutta bulunan yağ hücreleri dondurularak, soğuğun etkisiyle daraltılıp büzülerek lenf sistemi tarafından atılması sağlanıyor. Ve anesteziye ihtiyaç duyulmadan bölgesel zayıflama sağlanıyor.

Hydra Wave Cilt Bakım Uygulaması

Dalga şeklinde gelen su ve vakumla ciltteki gözeneklerin temizlenme işlemidir. Ciltte sıkılaşma ve parlaklık sağlar. Bunun yanında siyah nokta problemlerinde gözeneklerin temizlemesini sağlar.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst