Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,005
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Erkek Kaş Alma

BUDULGAN BOZKURT

Banlı Üye
Katılım
5 Mar 2015
Mesajlar
31,003
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Memleket
61 Trabzon
Nerden:
Bir seçim yapınız

Erkekte kaş alma günümüzde tüm bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi olmuştur. Erkekte kaş alma ve kaş alımıçok önemli bir konu olup yazımızdaki kurallara dikkat etmek gerekir.
Köprüleri Yıkın
Günümüzde erkek’te kaş alma ***et normal bir erkek bakım hareketi olsa da halen çevresinde kaşlarını aldıktan sonra tepki göreceğini düşünen bir sürü erkek biliyorum. Özellikle bazı arkadaşlarda iki kaş arasındaki koca köprü ailenin vereceği tepkilerden dolayı bir türlü yıkılamayabiliyor.
Tabi erkeğin kaş alması süreci bilinçsizce uygulamaya geçilen bir süreç olmamalıdır. Erkekte kaş alma kadındaki kadar önemlidir ve natürel yapıyı bozmamayı gerektirir. Hiçbir zaman bir erkeğe bir kadın gibi derinlemesine kaş almak yakışmayacaktır. Erkek kaş alırken burunun bitiş noktası dikkate alınmadır.


Eğer bir miktar fazla veya eksik alım gerçekleştirilirse bu komik bir görüntüye neden olabilir. Bu yüzdenerkek kaş alma da en önemli unsur burun bitiş çizgisinin takip edilmesi diyebiliriz. Surat şekli de kaş almada oldukça önemlidir. Özellikle kalın kaşları olan kişilerde üstten yoğun alttan az miktarda alınan kaş yüzü eski haline göre ***et güzel göstermektedir.


Ayrıca yanlış kaş alma sonucunda yüzde şişkinlik, kızarıklık ve sivilceler oluşabilir. Bunun önüne geçebilmek için kaş alta doğru değil, kılın ters yönüne doğru çekilmelidir. Ve kaşın yapısını bozacak biçimde alım gerçekleştirilmemelidir.


Günümüzde en moda olan erkek kaş alım şekli Burak Özçivit tarzında alınan alt ve üst kısımlardan alınmış ve orta kısım kalın bırakılmış ayrıca uç kısımlara doğru sivri bırakılan kaş alım şeklidir. Müşterilerim genel olarak bu kaş alım tarzını seçmektedir. Ayrıca şu an tüm erkek mankenlerde bu kaş alım türünü seçmektedir.

Burak Özçivit Kaş

Ülkemizde erkek kaş alımına en çok dikkat eden ve başarılı olan ünlüler Murat Boz, Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi popüler isimlerdir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst