Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,750
aSk
19,735
Eqe
18,257
12,937
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Erkekleri Sıkan Muhabbetler

aRmin

TF Üyesi
Katılım
6 Ağu 2014
Mesajlar
431
Tepkime puanı
141
Puanları
0
Mesleğin
Öğretmen
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
24
Burc
Koç
Memleket
17 Çanakkale
kadınlardan duymak istemediğimiz bazı cümleler vardır. Bu cümlelerin geçmediği bir ilişkli yoktur. Duymak istemediğimiz 15 şeyi maddeler halinde size sunuyoruz. Sıkılmadan okuyacağınız maddeler şöyle;

1- “Bu gece olmaz” Kadınların erkeklere vereceği en büyük cezalardan biri cinsellikle alakalı olanıdır. Bir erkeğin duymak istemeyeceği en temel cümlelerden biri budur. Özelliklede tekrarlanan bir seri halinde her gece oluyorsa.

2- “Konuşmamız gerek” Kadınlardan bu cümleyi herhangi bir ülkede herhangi bir dilde duyarsanız duyun anlamı aynı olacaktır. Bela geliyorum diye bağırıyordur.

3- “Bende bir değişiklik farkettin mi?” Unutmayın kadınlar detaycıdır. Sizinde bazen bu küçük detayları görmeniz gereklidir. Kadınların yaptıkları değişiklikleri ne kadar erken farkederseniz o kadar iyi olur.

4- “Onunla birlikte oldun mu?” Bu soru geldiği zaman anlayın ki onu aldattınız ve büyük bir kavga geliyorum diyor.

5- “Biraz erkek ol” Zaten erkek değil miyim? sorusunu kendinize asla sormayın. Olumsuz bir durum karşısında bekleneni veremediğiniz zaman bu karşılığı alabilirsiniz. Bu lafı duymak istemezsiniz.

6- “Üzgünüz ama kartınızın bakiyesi yeterli değil” Tam fotoğraflık bir kare. Özellikle de sevgiliniz yanınızdaysa en az birkere denemenizi tavsiye ediyoruz.

7- “Hamileyim” Hoppala, şimdi nereden çıktı bu diyenler ve daha fazlasını söyleyecek birçok erkek dünya üzerinde bulunuyor.

8- “Bugün annemlere mi gitsek?” Kaynana gelin gerginliğinin benzerini erkeklerde yaşıyor. Anneme gidelim diyen bir kadın çoğu erkeği ürkütebilir.alıntı
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst