Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,100
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,131
12,701
11,262
10,921
10,916
10,544

Erkeklerin lazer epilosyona ilgisi artıyor

aRZu

TF Üyesi
Katılım
4 Şub 2014
Mesajlar
10,921
Tepkime puanı
11
Puanları
0
Mesleğin
mimar
Cinsiyetiniz
Bayan
[h=1]Erkeklerin lazer epilosyona ilgisi artıyor[/h]İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemi olan lazer epilasyona kadınlar kadar erkeklerde rağbet gösteriyor. Vatandaşların aklına takılan ise yan etkisinin olup olmadığı.

Eskişehir’deki bir güzellik firmasının yetkilisi Sabiha Yolcu, özellikle son yıllarda lazer epilasyona erkeklerin oldukça fazla talep gösterdiğini söyledi.

Neredeyse kadın müşteri sayısı kadar erkek müşterilerini olduğunu anlatan Yolcu, " Eşleri ile birlikte gelenler erkekler de de var. Biz firma olarak erkeklerde sadece sırt, kol, göğüs ve yüz bölgesine lazer uyguluyoruz” şeklinde konuştu.

KANITLANMIŞ BİR ZARARI YOK

Vatandaşları en çok düşündüren konunun lazerin hangi aylarda yapılması gerektiği ve bu uygulamanın zararı olup olmadığını anlatan Yolcu, "Lazerin kanıtlanmış bir zararı yok. Bu konuda vatandaşlar tereddüt etmesinler. Kılların çıkması vücudun normal seyri olduğunu bu uygulama ile vücudun dengesinin değiştiğini söyleyenler var, ama herhangi bir kanıtlanmış yan etkisi yok. Ayrıca lazer uygulama sonrası kılların yüzde yüzü bitmiyor. Mutlaka ince tüyler kalıyor” diye belirtti.

LAZER EPİLASYON İÇİN EN UYGUN MEVSİM KIŞ

Bir diğer konu olan "lazer epilasyon ne zaman yapılmalı" sorusuna ise Yolcu şu şekilde açıkladı,

"Lazer epilasyon için kış ayları en uygun zaman dilimi. Bazen kış aylarında başlanan işlem yaz aylarına kadar da devam edebiliyor biz böyle durumlarda müşterilerimize tatile gitmeden 20 gün önce gelmelerini öneriyoruz. Lazer yapılan bölgenin güneş ışınlarına maruz kalmaması gerekiyor.” 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst