Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,683
aSk
19,734
Eqe
18,254
16,073
sdC
14,222
13,277
11,256
10,969
10,961

Eski Sevgilinizi Özlüyor Musunuz?

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
54,897
Tepkime puanı
21,143
Puanları
113
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
İşte Onu Hatırlatan ve Kurtulmanız Gereken 6 Şey

Eski Sevgilinizi Özlüyor Musunuz? İşte Onu Hatırlatan ve Kurtulmanız Gereken 6 Şey


"Eski sevgilinizi yeniden özlemeye başlamanız, onunla tekrar bir araya gelmeniz gerektiği anlamına gelmez. Hatta, beraberliğiniz boyunca yaşadığınız ufak tefek anlaşmazlıkları görmezden gelmeye başlamış bile olabilirsiniz. Ancak yine de doğru karar verdiğinizden şüphe etmemelisiniz. Böyle durumlarda en iyisi, onu hatırlamanıza neden olanları hızla uzaklaştırmak olabilir."


İşte eskiyi silmenize engel olan 6 şey ve yapmanız gerekenler…

1. Seks

Cinsel olarak aktif olmasanız bile, eski sevgilinizin dudaklarının dudaklarınıza dokunma hissini veya birlikte uyumayı özlemiş olabilirsiniz. Tabii ki, sevgi ihtiyacınızı başka şeylerle de tamamlayabilirsiniz. Örneğin, en iyi arkadaşınızı beraber vakit geçirmeniz için davet edebilir, paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.

2. Onun kıyafetleri

Eski sevgilinizin büyük boy gömlekleriyle dolaşmak ve onları koklamak her zaman eğlencelidir. Ancak, giyinmek için kendi kıyafetlerinizi tercih edin ve eski sevgilinize ait olanlardan kurtulun. Ayrıca, ayrılıklar alışveriş çılgınlığı yapmak için mükemmel bir zamandır, bu yüzden onun tişörtlerinden bile daha rahat olan yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Kendinizi böyle zamanlarda şımartmaktan korkmayın.

3. Ailesi

Eğer iyi anlaştığınız küçük kız kardeşi veya annesi varsa, aynı zamanda onları da özleyebilirsiniz. Tabii onlarla konuşmak için dışarı çıkmanıza gerek yok. Sosyal medyayı kullanarak ailesiyle iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

4. Hediyeleri

Size her ay yeni bir kolye aldıysa, muhtemelen hediyelerle şımartılmayı özlersiniz. Tabii ki, maddiyat her şey değildir. Sadece sizi hediyelerle kazanmaya çalışan biriyle değil, sizi gerçekten mutlu eden biriyle birlikte olmayı hak ediyorsunuz.

5. Yemek yapması

Eski sevgiliniz harika yemek yapıyorsa, muhtemelen yalnızlıktan şikayet ettiğiniz bu dönemde en çok ihtiyacınız olan sıcacık yemeklerdir. Ancak, bunu sizin kadar önemsiyor olsaydı, zaten yanınızda olurdu. Yemek yapmak için birine ihtiyacınız olmadığını kabullenerek başlayın. Bu sizin için de iyi bir stres atma yöntemi olabilir.

6. Şakalaşmalarınız

Eskiden birlikte güldüğünüz şeyleri hatırladığınızda, sizi anlayan başka birinin karşınıza çıkmayacağı hissine kapılmanız çok normal. Aynı hissi karşı tarafın da yaşayabileceğini düşünerek içinizi rahatlatmaya çalışın. Sonuçta hayatta sizi güldüren tek kişi o değil!
 

Lukasz

Özel Üye
TF Özel Üye
Katılım
10 Eki 2017
Mesajlar
5,836
Tepkime puanı
3,795
Puanları
113
Konum
Bakü
Mesleğin
Karayolu mühendisi
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
23
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Azerbaycan
Eski sevgililerimi özlüyorum evet. 🤭
 

mOre

Sen ve Ben Gerisi " VesaiRe"
Yönetici
TF Moderatör
Katılım
8 Ara 2017
Mesajlar
1,934
Tepkime puanı
217
Puanları
63
Mesleğin
Supervisor / CCTV OPERATÖRÜ
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
32
Burc
Yay
Memleket
67 Zonguldak
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
BEŞİKTAŞ
Eski Olan şeyler özlenmez Sadece bıraktıkları hatıralar aklımıza gelir
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst