Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
sdC
36,546
Eqe
34,825
34,813
25,466
TEO
22,076
21,033
aSk
20,421
12,443
11,363

Eternals Filmi Konusu

• Konbuyu başlatan saphira
  • Başlangıç tarihi
S

saphira

Guest

Yönetmen : Chloé Zhao
Senaryo : Matt Firpo, Ryan Firpo, Jack Kirby
Ülke : ABD
Tür : Aksiyon, Macera, Fantastik
Yılı : 2021
IMDB : 6.6

Konusu

Jack Kirby'nin yaratıcısı olduğu çizgi romanlarda yer alan The Eternals'ın hikayesi milyonlarca yıl öncesine dayanıyor. Kozmik varlıklar olan Celestials, insanlar üzerinde deneyler yaparlar. Genetikleri değiştirilen insanlar yaratan Celestials'ı konu edinen çizgi romanlarda bu insanlar hem süper güçlere sahiplerdir, hem de yarı ölümsüzlerdir. Ayrıca vahşi bir ırk olan Deviants'ı da yaratmış bulunan Celestials, insanlık tarihinin arka planında yer alan iki ırk yaratmış olur. Eternals ve Deviants, tarih boyunca birbirleriyle çatışma içinde olacaklardır.

- alıntı -

• Beğen
Tepkiler: Eqe
S

saphira

Guest
filmi yeni izleme fırsatı elde ettim..

yazının bundan sonrası spoiler içerir.. okumaya lütfen izleyenler devam etsin =))

⬇

⬇

⬇

⬇

⬇

Şimdi.. aslında film hem görsellik hem efekt hem oyuncu hem yönetmen açısından çokkk iyi.. puanı düşük.. ama neden düşük hemen belirtelim..

filmin başında.. madem bunların bu kadar olağan üstü gücü var.. neden Thanos durumuna dahil olmama larını kısacık çünkü bize dahil olma denildi gibi basit bişi belirtiliyor..

aslında filmin sonunda neden dahil olmadıkları ortaya çıkıyor.. ama işte biz seyirciler ilk başta ki o minicik açıklamaya sinir olduğumuzdan dolayı sanırım fazlasıyla düşük puan vermiş olabiliriz..

bence 8 ideal bu film için puan açısından.. birde ben eternals ları comic lerden bilmiyorum sıkı takipçileri karakterler açısından da tatmin olmamış olabilir.. bence doyurucu bi film..

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Eqe

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content