Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
27,602
21,091
TEO
20,703
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,315
11,256
11,141
11,008

Evden Para Kazanmak

mahirunal1998

TF Üyesi
Katılım
26 Eki 2016
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Memleket
01 Adana
Nerden:
Bir seçim yapınız
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]Evden Para Kazanmak

[/TD]
[TD]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Evden nasıl para kazanırım? Evden para kazanmak için neler yapmam gerekiyor? Nasıl oluyor da insanlar hiç çalışmadan bu kadar zengin olabiliyor? Artık bende zengin olmak istiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. Peki;

2 Ay İçerisinde Evden Para Kazanmaya Başlamamı Sağlayan Yönteme Ulaşmak İçin;

Buraya Tıklayınız…Günümüzde insanlar artık çalışmak istemiyor bunu biliyoruz. Ama emek verilmeden hiçbir şekilde para kazanılmayacağını da biliyorlar. Bunun için bu devir de internetten para kazanmak gibi bir meslek var ve bütün Dünyayı kapsamış durumda. Ancak bu meslek Türkiye’de pek çok kişi tarafından yanlış anlaşılmış ya da bilinmiyor olsa gerek. Çünkü insanların meslekleri hakkında bir anket hazırlayıp bütün Türkiye’ye sorsak peki içlerinden kaç kişi benim mesleğim internetten para kazanmak diyebilir. Benim tahminimce 76 milyon kişiden en fazla 5 bin kişi. 76 milyon kişiden neden 5 bin kişi? Çünkü Türkiye’de bazı insanlar internetten para kazanmanın dolandırıcılıklık olduğunu düşünüyor. Bir örnek verecek olursak eğer; Bir tane genç bir çocuk 16-17 yaşlarında internetten para kazanmak istiyor. Bilgisayarın başına geçip internetten nasıl para kazanabileceği hakkında araştırmalar yapıp kendisine uygun olan bir alanda para kazanmak için çalışıp didiniyor. Bu meslek hakkında daha fazla bilgi sahibi olması için kendine eğitim seti almak istiyor. Ama parası yok biraz düşünüyor ve çareyi babasından para istemekte buluyor. Babasından para istemek için yanına gidiyor ama babası para vermiyor neden mi? Çünkü babası “internetten para nasıl kazanacakmışsın sen o işleri kolay sandın herhalde seni kandırıp bütün paranı alacaklar sakın bir daha böyle bir şey için yanıma gelme” diye çocuğa bağırıp çağırınca çocuk da ki bütün heves gidiyor… Bu örnekten sonuç olarak ailemizden gelen sert uyarılara karşı biraz kendimizi savunmamız gerekli ve onlara internetten para kazanıldığı ile ilgili çekilmiş kanıt videolarını izletmeliyiz. Tabi yine ailemiz karşı çıkacaktır biz kendimiz yılmamalıyız. Biz yılarsak zaten bütün her şey biter… Biz kendimizi bir binanın temeli olarak düşünelim temelimizi sağlam atmazsak üzerimizdeki etkenler bize bir sallantı verdikleri an temel zaten yıkılır o yüzden temelimiz sağlam olmalı ki bir sallantıya hemen yıkılmasın. Onun için ise internetten para kazanmak hakkında kesin kanıtlar bulduktan sonra ailemize söylememiz gerekli. Tabi yine de aileniz bir kelime diyemeden sizin 10 kelime söylemeniz gerek yani tabiri caiz ise ağzında girip burnundan çıkmak gibi. İşte o zaman biraz şansınız olabilir.

Buraya kadar; Biraz size Türkiye’de internetten para kazanmak hakkında bilgi verdik şimdi sıra geldi. İnternetten para kazanmak için hangi yöntemler olduğu hakkında kısa bilgi vermeye.

Yazımın Devamı İçin Lütfen Tıklayınız...
 
Son düzenleme:

NF

Forum Üyesi
TF Üyesi
Katılım
27 Haz 2016
Mesajlar
3,819
Tepkime puanı
1,032
Puanları
113
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Boğa
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Bir seçim yapınız
var bir yöntemi ama yeteneğinizin olması lazım :))
 

ZorKadın

TF Üyesi
Katılım
1 Eyl 2021
Mesajlar
1,406
Tepkime puanı
601
Puanları
113
Konum
Istanbul
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
27
Burc
Başak
Nerden:
34 İstanbul
Evden para kazanılmaz diyen kimse çıksın karşıma, öyle de bi kazanılır ki aklın şaşar :))
 

JoyCe

NotAvailable
Yönetici
Süper Admin
Katılım
18 Eyl 2020
Mesajlar
10,340
Tepkime puanı
4,724
Puanları
113
Konum
Cappodocia
Mesleğin
Management officer
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
İkizler
Memleket
74 Bartın
Nerden:
50 Nevşehir
Herkes yapamaz.. İkna kabiliyeti lazım.
Ben yapamam heralde o işleri 😒
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst