Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
sdC
36,546
Eqe
34,825
34,813
25,466
TEO
22,076
21,033
aSk
20,421
12,443
11,363

Geveze.org Gold Kulanıcısı hakan ile röportajımız.

OsE

Geveze.org Magazin SorumluSu
TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bay
Memleket
47 Mardin
<~OsE> hakan öncelik ile kendinizden kısaca söz edermisiniz?
<@hakan> Adım hakan, 32 yaşındayım Bursa'lıyım şu an çalışmıyorum
<~OsE> memnun olduk hakan bey
<~OsE> hobileriniz nelerdir ?
<@hakan> Sabah kahvaltısından sonra Tekrar bi şekerleme yapmak Bunun dışın da olanlar sıradan şeyler
<~OsE> hakan En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir?
<@hakan> Internet üzerinden elektronik ürün pazarı kurmak yurt dışı bağlantılarıyla Türkiye pazarın da uygun fiyatla ürün satışı yapmak Bunun için bazı çalışmalarımız var, yapım aşamasın da çalışmalara devam ediyoruz
<~OsE> Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?
<@hakan> Yalan ağır bir hastalıktır sloganıyla hareket ediyorum Yalanın pembesi sarısı olmaz, bir yalanın devamın da yalanlar bekler
<~OsE> Yaşayamadığın için pişmanlık duyduğun ne var?
<@hakan> Genel olarak yaşayamadığımı düşündüğüm bir şey yok, Büyük beklentileri olan biri de değilim. Enteresan hayaller kurup olmadığın da üzülen biri de değilim.
<~OsE> Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?
<@hakan> Abdulkadir bin abdulaziz Kitaplarını ve nasihatlerini sürekli talebelerinden duyuyoruz, bazılarının kendi yorumları sebebiyle
<@hakan> kafamızı karıştıran meseleler ortaya çıkıyor kitaplarına reddiyeler verenler de olduğundan
<@hakan> Bazı belirlediğimiz meseleler hakkın da tam teferruatlı bilgileri dinlemek isterdim
<~OsE> Hiçkimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?
<@hakan> Göremediği demeyeyim, yanlış göründüğüm bi özelliğim Konuşurken sanki kavga ediyormuş gibi konuşuyorum, bu da karşı taraf için iğneleyici olduğunu düşünmelerine sebep oluyor Görünmeyen bir özelliğim yok heralde
<~OsE> Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?
<@hakan> Sanal veya reel biriyle bir konu üzerine sohbet ediyorsan başka bir şey ile ilgilenmeyeceksin. Bu durum da agresif bi hal alabiliyorum biraz sorun çıkıyor.Baş etmem mümkün değil, önemsiz gibi hissettiriyor.
<~OsE> Bir film yapmaya karar versen adı ve konusu ne olurdu?
<@hakan> Bir film yapacak olsam mutlaka ilmine güvendiğim hocaların fikirlerine başvurarak toplumun olduğu hali resmetmeye çalışırdım. İslam ve Toplum başlıklı.
<~OsE> Burcunuz?
<@hakan> İlgilenmesem de ezberlettirilmesi sebebiyle biliyorum (Terazi)
<~OsE> Sigara ? Alkol kullanıyor musunuz?
<@hakan> Sigara evet alkol hayır
<~OsE> Yaptığınız en büyük çılgınlık?
<@hakan> Hiç tanımadığım birinin peşin de başka bi şehire gitmem.
<~OsE> nasıl oldu bunun içeriğini anlatır mısınız?
<@hakan> 2ooo yılların da ilk okul bitimin de Babama destek amaçlı çalışmam gerektiğini düşünmüştüm.
<@hakan> Bu düşünce küçük bi marangoz da çıraklıkla başladı daha sonra fazla para kazanmam gerektiğini düşündüğümden dolayı
<@hakan> Kendimi eczanede tanıdığım birinin yanın da çırak olarak buldum. Belli bir zaman ilaçlarla haşr neşir olunca biraz usta olduğumu düşünerek ilaç firmalarının pazarlamacısıyla tanışarak
<@hakan> belki daha ilerisi daha fazla para kazanabilirim umuduyla eczacı olan patronuma danışmadan Patronuma danışmadan pazarlamacı arkadaşla ilaç üretim merkezine gitmeye karar verdim
<@hakan> Muğla da bir bölgeye gitmiştik. Eczane de olan ustanın küçük karışımlarla bazı hastalıklara tedavi amaçla ilaçlar yaptığını bildiğim için.
<@hakan> Üretim yerlerinde çıraklık yaparsam daha iyi olacağını düşünmüştüm. Alakam yok şu an :)) Halı yıkama işiyle uğraştım.
<~OsE> Sevdiğiniz için neleri göze alırsınız?
<@hakan> Maddesel olarak bir çok şeyden vazgeçerim inanç meselelerin de hiç bir şey den .
<~OsE> Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?
<@hakan> Dürüst olması önemsediğini hissetmem yeterli Ekstra bir şeyler yapmasına gerek yok.
<~OsE> Şu an ruhunun olmak istediği yer?
<@hakan> Dinlenebileceğim rahatlıkla uzanıp rahatsız edilme korkusu yaşamayacağım bir yer
<~OsE> İzlemekten keyif aldığın TV programları neler?
<@hakan> Tv aram yok izlemiyorum, ne var ne yok bilmiyorum da
<~OsE> Kitap okuyormusunuz ? ne tür kitaplar okuyorsunuz ? .
<@hakan> Okuyorum, islami kitaplar.
<~OsE> hakan sohbet platforumları içerisinde olma süreciniz ne zaman başlatı?
<@hakan> 2oo4 yılın da internet kafe de saçma sapan bi tipin yanına oturmamla başladı.
<~OsE> hakan bu ortamları nasıl değerlendiriyorsunuz ? ne için burdasınız ?
<@hakan> Biri üzerinden değerlendirmek gerekirse Bulunduğu kanallarla ilgili değerlendirebilirim, bir çok arayış için uygun olduğunu düşünüyorum.
<@hakan> Burda bulunma sebebimi tam olarak açıklamam Biraz zaman alır belki saçma sapan sebepler sunmuş olurum o yüzden sadece şunu belirteyim
<@hakan> Mobil uygulama ile bağlanıyorum ve 7/24 nick burda görünse de biri seslendiği vakit açıp bakıyorum, burda olmamın faydası veya zararı yok Sebebi de yok :)
<~OsE> Hayatta en çok kıymet verdiğin insan?
<@hakan> Annem
<~OsE> Karşı cinste hoşlandığın tip?
<@hakan> hm Şu an donakaldım, sanki hissettiğim duyguya göre fiziksel bir şey aramam gibi geliyo
<~OsE> hayatınızda biri varmı?
<@hakan> Hayır Hamd olsun
<~OsE> hayatınızın bundan sonrasını nasıl geçirmeyi düşünüyorsunuz ?
<@hakan> Yukarıda bi projeden bahsettim, bu sistemi tam anlamıyla kurabilirsek Yardımcı olan arkadaşlarımla birlikte sistem yönetimi yaparak yaşamak istiyorum. Eski düzenim de olduğu gibi
<~OsE> hakan seni tanımak güzel, son olarak neler söylemek istersiniz ?
<@hakan> On aydır ısrar ısrar ısrar beni de sıraya al Sıraya aldığın için teşekkür Çok makbule geçti :)

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content