Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
20,122
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,218
12,751
11,262
10,921
10,916
10,544

Haberin var mı?

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
•KOÇ : Kalbinle değil aklınla hareket et ani kararlar verme çevrende seni çekemeyen hata yapmanı bekleyen bi dünya gerizekalı var.

•BOĞA : Ben anlamıyorum sen neden üzülüyorsun ki aman çok da tırt deyip geç sen üzüleceğine o üzülsün aklını kullan aklını.

•İKİZLER : Neşeli ve sıcakkanlı tavırlarının hastasıyım böyle olduğundan insanlar sana hayran kalıyor hep böyle gül sakın üzülme.

•YENGEÇ : Kafana çok takıyorsun ya işte o zaman sana sövesim geliyor takma artık şu saçma sapan şeyleri sen cool birisin unutma.

•ASLAN : Dost sandığın çoğu kişinin aslında ne mal olduğunu anladın sen üzülmüceksin tabiki çünkü onlar seni kaybetti.

•BAŞAK : Kimse üzülmesin herkes mutlu olsun diye koşturuyorsun eee sonra sen üzülüyorun ben anlamadım ki bu nasıl iş arkadaş.

•TERAZİ : Kalbin çok temiz herkesi kendin gibi sandığından çok kolay güveniyorsun ama millet çok çakal senin gibi iyi biri değiller ibneler.

•AKREP : Sevmediğin birine hayatı zindan edecek kadar şeytan olabiliyorken sevdiğine tam bir meleksin nasıl birisin sen ya?

•YAY : Bu soğuk havalar senide iyice miskin yaptı sıcak yatağından kalkasın hiç gelmiyor tam bir garfield oldun çıktın başıma
.
•OĞLAK : Nerde nasıl davranmasını gerektiğini bilen aklı başında birisin sürekli pozitifsin senin yanında sıkılmak mümkün değ
il.
•KOVA : Doğruluğuna güvendiğin şeyden asla vazgeçmiyorsun kimseye kolay kolay yanlış yapmazsın örnek alınacak birisin.

•BALIK : Kendinden başkalarını düşünürsen tabiki de mutlu olamazsın herkes bencil olmuş sen hala milleti düşünüyorsun azcık bencil ol.

• Beğen
Tepkiler: Sea

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
•BAŞAK : Kimse üzülmesin herkes mutlu olsun diye koşturuyorsun eee sonra sen üzülüyorun ben anlamadım ki bu nasıl iş arkadaş.

A

aSk

Guest
•TERAZİ : Kalbin çok temiz herkesi kendin gibi sandığından çok kolay güveniyorsun ama millet çok çakal senin gibi iyi biri değiller ibneler.
:))

QuaNTuM

TF Üyesi
Mesleğin
Diyetisyen
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Başak
Memleket
38 Kayseri
:))
Son kelimeyi hiç yakıştıramadım :p

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir