Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,069
12,384
11,263
10,921
10,910
10,544

Hangi burç nasıl özür diler hatasını nasıl afettirir?

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
Hangi burç nasıl özür diler hatasını nasıl afettirir?

KOÇ:

Bir kere bütün Koç’lar dünya şekeri olduklarına inanırlar. Özür dilemelerini gerektirecek bir şey yaptıklarını ya da söylediklerini hiç düşünmezlerO yüzden dizlerinin üstüne çökmek yerine basitçe "Özür dilerim" derler. Bundan ne azı ne fazlası.BOĞA:

Bir hata yaptıklarında insanlarla yüz yüze bakmaya çok çekinirler. Hem zaten olan olmuştur. O yüzden Boğaların özür dilemedikleri için kaybettikleri çok arkadaşları vardır


İKİZLER:

Her ne yapmış olurlarsa olsunlar konuyu iyice derinlemesine bir araştırırsanız mutlaka haklı çıkacaklardır Haklı olduklarını düşünmüyorsanız demek ki konunun yeterince derinine inmemişsiniz o da sizin sorununuz


YENGEÇ:

Bir Yengeç’in özür dilemesini bekliyorsanız buna pişman olursunuz. Her konuyu mutlaka kendi taraflarına çevirmeyi bu kadar iyi beceren başka bir burç daha yoktur. Sonunda bir bakmışsınız yalvar yakar olan sizsiniz.


ASLAN:

Bir aslan hatasını telafi etmek için elinden ne geliyorsa yapar. Size çiçekler alır evinizin karşısındaki duvara kocaman harflerle BENİ AFFET yazar ayaklarınıza kapanıp yalvarırSonunda affettiğiniz zaman kıs kıs gülmeyi de ihmal etmez tabi ne de olsa ona karşı koymak ne mümkün.


BAŞAK:

Başak hata yaptığı zaman özür dilemekten çekinmez ama bunu ne zaman yapacağını kendi kafasından planlar. Herkesi kendileri gibi sandıkları için böyledirler Onlara göre iş işten geçmiş olsa bile sonuçta özür dilemiş midir ? Dilemiştir!


TERAZİ:

Hata yaptıkları zaman bunu itiraf etmeye çekinmezler. O kadar içtendirler ki zaten özür dilerim demelerine fırsat kalmadan siz affettiğinizi söylemiş olursunuz.


AKREP:

Özür dilemenin bir formalite olduğuna inanırlar. O yüzden bir telefon açmak ya da karşınıza alıp konuşmak yerine kart ya da mail yoluyla özür dileyen insanların çoğu bu burçtandır.


YAY:

Yay’ların kitabında pişmanlık özür gibi şeyler yazmaz. "Hatasız kul olmaz" şarkısı onların hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bir şey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar çifte standart yapmazlar yani.OĞLAK:

Onlardan basit bir "Özür dilerim” le kurtulamazsınız. Uzuuuun bir açıklama beklerler. 7 sayfalık bir savunma yazıp da sonunda onu tatmin edebilmişseniz ne mutlu.


KOVA:

Dünya tatlısı insanlardır. Hata yaptıklarını bilir ve saniyesinde durumu kurtarmak için bir şeyler düşünürler. Genelde de başarırlar.


BALIK:

Kolay kolay özür dilemezler çünkü onlara göre herkesin olaylara bakış açısı farklıdır. Bir Balık ve özür dilemek ha?. Şansınızı zorlamayın.

 

ELiF

TF Üyesi
Katılım
3 Şub 2014
Mesajlar
10,544
Tepkime puanı
1,345
Puanları
0
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
YAY:

Yay’ların kitabında pişmanlık özür gibi şeyler yazmaz. "Hatasız kul olmaz" şarkısı onların hayat felsefesidir. Başkaları onlara yanlış bir şey yaptığı zaman da aynı tavrı korurlar çifte standart yapmazlar yani.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst