Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
sdC
36,547
Eqe
31,116
31,017
23,588
TEO
22,076
aSk
20,421
19,589
12,439
11,363

Hangi yağ markasını kullanıyorsunuz ?

benanharunlu

TF Üyesi
Selam herkese,

Ayçiçek yağı da en az diğer yağlar kadar önemli olsada markasına kalitesine en az önem verdiğimiz ürünlerden sanıyorum ki. Bu ara hem kendim hemde ailem adına bize en uygun sağlımız için en önemlisi ekonomik olarak uygun bir ayçiçeği arayışındayım. Malum koronadan sonra sağlık daha çok konuştuğumuz bir konu ve beslenmede en az bu konu kadar önemliyken sizin düşüncelerini ve kullandığınız ürünleri merak ediyorum. Kullandığınız ve gerçekten sevdiğiniz hem lezzeti hem fiyatı uygun bir ayçiçeği öneriniz var mıdır ?

aslihankaracaturk

TF Üyesi
Çok güzel bir noktaya deyinmişsiniz, geçen gün carrefourda yüz liralık alışverişi geçtiğim için 5 lt yudum ayçiçek yağı 169 liraya gelmişti. Fiyatı uygun olunca denemek için aldım ve oldukça memnun kaldım. Deneyebilirsiniz, tadı da oldukça lezzetliydi.

aslihankaracaturk

TF Üyesi
Selam herkese,

Ayçiçek yağı da en az diğer yağlar kadar önemli olsada markasına kalitesine en az önem verdiğimiz ürünlerden sanıyorum ki. Bu ara hem kendim hemde ailem adına bize en uygun sağlımız için en önemlisi ekonomik olarak uygun bir ayçiçeği arayışındayım. Malum koronadan sonra sağlık daha çok konuştuğumuz bir konu ve beslenmede en az bu konu kadar önemliyken sizin düşüncelerini ve kullandığınız ürünleri merak ediyorum. Kullandığınız ve gerçekten sevdiğiniz hem lezzeti hem fiyatı uygun bir ayçiçeği öneriniz var mıdır ?

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content