Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
26,563
20,716
TEO
20,703
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,142
11,256
11,014
11,008

İç çamaşırı giymeyi bıraktığınızda vücudunuza ne olur?

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
74,351
Tepkime puanı
38,560
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Çoğumuz için iç çamaşırı giymek neredeyse nefes almaya benzer bir rutindir ve onlarsız dolaşma düşüncesi tuhaf görünebilir. Ancak, uzmanlara göre bazen iç çamaşırsız dolaşmak iyi bir fikir olabilir.
İç çamaşırı giymeyi bıraktığınızda vücudunuza ne olur?Külotsuz olma fikrini araştırdık ve hepinizle paylaşmak istediğimiz şaşırtıcı sonuçlar bulduk.

ASİT REFLÜSÜNÜ AZALTIR
İç çamaşırı gibi sıkı giysiler karnınızı yukarı doğru iterek midenizde baskı oluşturabilir ve asit reflüsüne neden olarak mide ekşimesine neden olabilir. Bu sağlık sorunu 20-30 yaş arası yetişkinler arasında yaygın olsa da iç çamaşırlarınızdan kurtulmak asit reflü şansını düşürebilir.

VAJİNAL MANTAR ENFEKSİYONUNDAN UZAK TUTAR
Bu bakteri kadınların yüzde 20'sinde bulunabilir. Bazıları hiçbir zaman herhangi bir belirti yaşamasa da, komplikasyonlar ortaya çıkarsa, maya enfeksiyonuna neden olabilir. Pamuk nemi tuttuğundan ve bakterilerin büyümesi için mükemmel bir alan yarattığından, külot giymemeye karar vermek enfeksiyona yakalanma şansınızı azaltabilir.


KENDİNİZİ DAHA RAHAT HİSSEDERSİNİZ
Vajinal terlemenin oluşturduğu nem kokuyu hapseder ve bu da kokuyu artırabilir. Külot giymemek terin buharlaşmasına izin verecek, bu da daha az sürtünmeye neden olacak ve bu da kokuyu minimumda tutacaktır.


BİKİNİ BÖLGENİZ DAHA GÜVENLİ OLACAK
Özel kısımlarınız dudaklarınıza benzer şekilde hassas dokulardan yapılmıştır. Yapay malzemelerden yapılmış ve sıkı olan iç çamaşırları bikini bölgenizi tahriş edebilir, yaralayabilir ve enfeksiyon oluşturabilir. En kötü yanı acıtabilir. Külottan kurtulmak ve sadece bol giysiler giymek, tahriş olasılığınızı azaltabilir ve bazı durumlarda tamamen ortadan kaldırabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst