Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,167
14,205
11,256
10,986
10,963

♊ İkizler BURCU 01 Mart - 07 Mart

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
66,498
Tepkime puanı
33,892
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
"Venüs ve Uranüs arasındaki olumlu açı çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili bazı sırları ortaya dökebilir."

Haftanın Şarkısı: Ziynet Sali – Beş Çayı


Haftanın Motivasyon Sözü: Yol, kalbinden geçendir. Kalbin doğruysa yol da doğrudur

Haftaya Kova burcunda hareket eden Merkür ile İkizler - Yayaksında hareket eden ay düğümleri arasındaki olumlu buluşmanın etkisiyle başlıyorsunuz. Hem iletişimde hem de yaşam alanlarınızda bir özgürlük ilanı zamanına gelmiş olabilirsiniz. Mars’ın burcunuzda ilerlemeye başlamasıyla tüm planlarınız için harekete geçmek için önünüzde bir engel kalmıyor. Bu süreç olumsuz gelişmeleri de getirebileceği için neyi istediğinizi, neyi planladığınızı iyi bilmelisiniz. Karar değişikliği zaman kaybı oluşturabilir, bu konuya da ayrıyeten dikkat etmeniz gerekiyor.

Venüs ve Uranüs arasındaki olumlu açı çalışma ortamınız ve iş arkadaşlarınızla ilgili bazı sırları ortaya dökebilir. Öğrenecekleriniz karşısında ne yapacağını düşünürken hem kendinizi hem de arkadaşlarınızı zor durumda bırakmayacak bir tutum sergilemelisiniz. Kova burcundaki Merkür ve Jüpiter’in bir arada olması, bazı rutinlerinizi değiştirmek bazılarından kurtulmak ve kendinize yeni bir tarz ve alan oluşturmak konusunda sizi destekleyecektir.

Balık burcundaki Güneş, burcunuzda hareket eden Kuzey Ay Düğümü ile zorlayıcı bir açı gerçekleştiriyor. Kim olduğunuz, nereye gittiğinizle ilgili bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsiniz. Yönünüzü bulmanız gereken bir süreçte bu sancı normaldir. Kendinizi hırpalayıp adım atmaktan geri durmayın. Pallas’ın da Balık burcuna geçmesiyle özellikle iş hayatınız konusunda sakin ve bütünü gören bir tavır sergileyebilirsiniz.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst