Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,643
Eqe
18,253
14,340
11,256
10,986
10,963

♊ İkizler BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,035
Tepkime puanı
34,872
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Yengeç burcu 12 – 18 Nisan haftalık burç yorumları

Yengeç burç yorumları: 12 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek Yeni Ay kariyer hayatını gündeme getirecek. Maddi durumunuza odaklandığınız bir dönem. Borçlarınız, kredileriniz gündeminizde olabilir. Umutlarınızı, hayallerinizi gerçekleştirmek için güzel etkiler altında olacaksınız. Pozitifliğiniz sayesinde her şeyin altından başarıyla kalkabilirsiniz. Akademik işleriniz veya uluslararası konularınız varsa gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yeniay yeni pozisyonların, iş tekliflerinin kapısını aralıyor. Kariyerde parlayacağınız, fırsatlar elde edeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Yeni haftada başardığınız işlerle patronlarınızın gözüne girmeyi başaracaksınız. Zor ve stresli bir ortam olmasına rağmen kariyerde güzel işlere imza atıyorsunuz. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. İş değiştirmek isteyebilir, yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Her iki türlü de sizin için hayırlı olan gelişmeyle karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde ayrıca aile büyüklerimiz, evimiz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Ancak kırıcı olmaktan kaçınmalı, karşımızdaki insanları da dinlemeli, düşünmeden harekete geçip sonradan pişman olacağımız sözleri söylememeliyiz. İlişkilerde yanlış anlaşılmalar öne çıkabilir. Her ne kadar çözüm odaklı ve anlayışlı olduğunuzu düşünseniz de duvara çarpıyormuş hissi yaşıyor olabilirsiniz. Bu yüzden biraz beklemeli ve olayları akışına bırakmalısınız.

Hayata bakış açınızı değiştirebilecek yeni felsefeler, düşünce sistemleriyle karşılaşabilirsiniz. Mistik konular ilginizi çekmeye başlayabilir veya zaten ilginizi çekiyorsa daha da derinleşmek isteyebilirsiniz.

Çalışma hayatını daha ileriye götürecek projeler için birtakım başlangıçlar yapmak isteyebilirsin. Başarı elde etmek ve kendini tanıtabilmek dürtüsüyle çaba sarf edebilirsin veya kariyerinde elde etmiş olduğun statüyü devam ettirebilmek için aksiyon alman gerekebilir.

Otorite figürü olan kişilerle mücadele içine girmen olası. Diğer yandan kendi duygusal güvenliğin ile ilgili hassasiyetleri fark edebilir, hayat dinamiklerini koruyabilmek için özeline çekilmeyi tercih edebilirsin. Bu yeniay sizlere farkındalığınızı yükseltip sahip olduğunuz her şeyden mutlu olma adına sizleri değiştirebileceğinin vaadini veriyor. Artık siz de bir an önce değersizlik duygusundan kurtulun ve elinizdekilerin kıymetini bilin.

Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile dostlarınızla, arkadaşlarınızla çok daha keyifli ve size zevk verecek zamanlar geçirebilecek, onlardan yardım, destek, fayda görebileceksiniz. Daha çok sosyalleşebilecek, yeni ortamlara girip yeni insanlarla tanışabileceksiniz. İşin içinde Venüs olduğundan dolayı gelecek her türlü sosyal aktiviteye dahil olmaya çalışın, lakin aşk oralarda bir yerde olabilir! Özellikle kadın arkadaşlarınızdan daha çok fayda görebileceksiniz.

Önümüzdeki bu süreçte sosyal hayatın ve hedeflerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Arkadaşlarınla bir araya gelebilir, keyifli hissedeceğin eğlenceli organizasyonlar yapabilirsin. Üyesi olduğun mesleki grup, dernek veya vakıfların aktivitelerinde boy gösterebilir, uyumun ve güzelliğinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Geleceğe yönelik hedeflerine emin adımlarla ilerleyebileceğin bir dönem seni bekliyor! Arkadaşlarınla ani bir elektriklenme yaşayabilir, onlarla ilgili farkındalığa varabilir ya da onlardan beklemediğin bir haber alabilirsin. Sosyal hayatında farklı ve orijinal deneyimlere çekilebilir, beklemediğin bir fırsatla karşılaşabilirsin.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst