Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,768
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,068
12,384
11,263
10,921
10,910
10,544

İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]İkizler Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
Dost canlısı olan ve güven konusunda aşırı titiz yapısı ile bilinen Akrep Burcu, İkizler Burcu ile iyi arkadaş olabilir. Aynı durumu aşk ve evlilik hayatı için söylemek ise zordur. Akrep Burcu her ne kadar alçakgönüllü olsa da hassas dönemleri fazladır ve özellikle böyle dönemlerde kinci olabilir. İkizler Burcu tarafından, Akrep Burcu’nun hassas dönemlerinin iyi geçiştirilmesi gerekirken takınabileceği umursamaz tavırları, ikili arasında derin bir uçurumun oluşmasına neden olur.
[h=3]İkizler Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]İkizler Burcu için çok fazla ince düşünmek Akrep Burcu kadar önemli değildir. İkizler Burcu’nun kendisine has bir mantık anlayışı vardır ve bu mantık sisteminin içerisinde duygusallık en büyük yeri kaplamaz. Akrep için duygusallık konusu daha ön plandadır ve bu konuda karşısındaki insana tam olarak güven duymak ister. Bu farklılık, duygusal ilişkilerde yaşanabilecek olan olası sorunlara işaret demektir.
[h=3]İkizler Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Aşk hayatının umut vaat etmediği bu burçların evlilik konusunda uyuşmaları da zordur. Evliliğin daha farklı bir hayatı sunması ve İkizler Burcu’nun Akrep Burcu kadar bu hayatın gereklilikleri konusunda aşırı hassas olmaması, uyum sorununun meydana gelmesine sebep olur. Evlilikte yaşanabilecek ve Akrep’in kırılmasına neden olacak önemli bir olumsuz davranış, ilişki boyunca unutulmayacaktır. Akrep Burcu’nun hafızası iyi olduğu gibi, kin tutma konusunda da kendisini gösterir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst