Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
103,750
sdC
36,546
Eqe
34,988
34,975
25,493
TEO
22,076
21,058
aSk
20,421
12,443
11,363

İlginç Akvaryum Modelleri

MysteriouS

Alim bazı şeyleri bilir, cahil ise her şeyi..
TF Üyesi
Katılım
19 Kas 2015
Mesajlar
9,550
Tepkime puanı
5,969
Puanları
113
Konum
ÇanakkaLe
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
32
Burc
Yay
Memleket
17 Çanakkale
Nerden:
17 Çanakkale
Yaratıcılığı İle Kendine Hayran Bırakan İlginç Akvaryum Modelleri

Yaratıcılığı İle Kendine Hayran Bırakan İlginç Akvaryum Modelleri

İlginç akvaryum modelleri:

Balıkların su altındaki büyülü dünyası, farklı tasarımlar ile sizin hayal gücünüzü ve dekorasyon anlayışınızı yansıtmak için de oldukça elverişli bir ortam sunuyor. Su altındaki yaşam, yaratıcılık ile birleştiğinde ortaya hayranlık uyandırıcı görüntüler çıkabiliyor. Tasarımcılar da bunu fark etmiş olacak ki, akvaryum tasarımlarına bol bol yaratıcılık ekleyerek, sahip olma isteği uyandıracak akvaryum çeşitleri tasarlamış. Birbirinden ilginç akvaryum modellerinin birçoğu ekipman yokluğu nedeni ile uzun süreli kullanıma uygun olmasa da, size buradan yola çıkarak yepyeni fikirler üretmek için ilham verebilir.
İlginç Akvaryum

Balıklarını başucundan ayırmak istemeyenler için, yatak odalarına bambaşka bir hava katacak bu akvaryum tasarlandı. Komodinlerin üzerine oturtulan, kemer şeklinde yatağın üzerinden geçen bu akvaryum modeli, suların dinlendirici enerjisini uykuda hissetmek için de mükemmel bir alternatif olabilir.
İlginç Akvaryum

Parçaları birleştiren akvaryum

Adeta bir laboratuvar malzemesi gibi görünen bu akvaryum, yuvarlak hatları ile de oldukça sevimli bir görüntü çiziyor. Balıkların, tüplerin arasından geçiş yapabildiği bu akvaryum modelinin her bir tankı faklı bir bitki ile zenginleştirilerek görüntüde rengarenk bir hava yakalanmış. Kedilerin oyun parklarını anımsatan bu akvaryum modelinde balıklarınız birbirine küçük komşu ziyaretleri yapabilir.
İlginç Fanus Akvaryum

Nano Akvaryum Aman düşmesin!

Yürekleri ağızlara getiren bu küçük akvaryum modeli, her ne kadar birazdan yerde paramparça olacak gibi dursa da aslında mükemmel bir dengeye sahip. Bu özel dengesi sayesinde farklı bir görünüme kavuşan balık akvaryumu, Salvador Dali’nin eriyen saatleri resmettiği Belleğin Azmi eserini hatırlatıyor.
İlginç Akvaryum Masa

Sohbetlerinize balıklarınız da dahil olacak

Çok sevgili balıklarınıza evinizin tam merkezinde bir yer açmak istiyorsanız, orta sehpa bunun için biçilmiş kaftan olabilir. Camdan üretilen orta sehpa, kenarlarındaki ahşap bölümler ile ev dekorasyonuna da uyum sağlıyor. Balıklarınızın güzelliği ile evinizin görünümüne katkıda bulunabileceğiniz bu model ile çok sevgili balıklarınız da tüm sohbetlerinize dahil olabilir.
Akvaryum Çeşitleri


Koltuklara da yaratıcı dokunuşlar

Eğer sehpa yetmez, koltuklara da aynı yaratıcı tasarımdan istiyorum derseniz, bunun da çözümü var. Çünkü koltuklar da bu ilginç akvaryum tasarımı anlayışından hakkını aldı. Özel bir fuarda sergilenmek üzere yapılan bu akvaryum, siz oturup televizyon izlerken, misafirlerinizi ağırlarken balıklarınızın size eşlik etmesini sağlayan ilginç bir yapıya sahip. Siz evinizde bu tasarıma sahip bir akvaryum koltuk ister miydiniz?

İlginç Akavryum Modeli

Banyolarda da akvaryum esintileri

Akvaryum tasarımları, tuvaletlerde bile yaratıcılık ile birleşiyor. Sifon teknesi görünümlü bu akvaryum, banyolara ilginç bir görüntü katarken dekorasyona da kendine has bir hava getiriyor. Akvaryum bitkileri ile zenginleştirilen bu akvaryum tasarımına renkli çakıl taşları ile de ferah bir dokunuş yapılmış.
 
Son düzenleme:

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst