Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
sdC
18,115
17,481
14,130
11,256
10,986
10,961

iOS 14.5 ile gelecek yeni emojilerden bazıları.

saphira

minik ejderya
Yönetici
TF Süper Moderatör
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yengeç
İlgi Alanı:
oyun / kitap / film
güzelmiş, android e yok mu :D

saphira

minik ejderya
Yönetici
TF Süper Moderatör
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yengeç
İlgi Alanı:
oyun / kitap / film
Yine güzel bir lgbt empozesi hazırlanmış ben hiç beğenmedim iğrenç buldum hatta..
uzun saçlı emojiler için diyorsan.. ülkemizdde sakallı ve uzun saçlı insanlar var.. ben erkek emojisi olarak algıladım.. hani şu sakallı bıyıklı bazıları manken gbi oluyor.. jhatta bi ara instagramda full vardı.. duuu hatta resim bulayım..

alttaki emojiler içinse onlara hiç dikkat bile etmemiştim :ROFLMAO: ne rezilim ben yaaaaa :ROFLMAO:🤦‍♀️ ama yaşadığımız yuz yılın bi gerçeği.. ne desem bilemedim :ROFLMAO: ama cidden dikkat etmemiştim..

net. bende sorun var algılarımda sanırım :(

Zoey

Süper Admin
Yönetici
Süper Admin
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yengeç
Memleket
24 Erzincan
uzun saçlı emojiler için diyorsan.. ülkemizdde sakallı ve uzun saçlı insanlar var.. ben erkek emojisi olarak algıladım.. hani şu sakallı bıyıklı bazıları manken gbi oluyor.. jhatta bi ara instagramda full vardı.. duuu hatta resim bulayım..

alttaki emojiler içinse onlara hiç dikkat bile etmemiştim :ROFLMAO: ne rezilim ben yaaaaa :ROFLMAO:🤦‍♀️ ama yaşadığımız yuz yılın bi gerçeği.. ne desem bilemedim :ROFLMAO: ama cidden dikkat etmemiştim..

Fark etmediğini fark ettim zaten :))))

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir

yurt dışında açık beyan hepsi ortada.. göz alışınca artık tuhaf gelmiyor ki insana ..

artık hiç bir şeye şaşırmıyoruz diyelim kuzum..

en ayıbı en kötü dediğimiz şeylet notmalleşti .. yapcak bişi yok.. Allh ıslah etsin..

daha kötüsü nr olabilir derken düşünmek bile istemiyorum..

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content