Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
103,479
sdC
36,546
Eqe
34,384
34,375
25,378
TEO
22,076
20,758
aSk
20,420
12,443
11,363

İSRAİL'İN GAZZE'DE YAPTIKLARI BİR KATLİAMA DÖNÜŞTÜ

AycA_S

Zalimin celladı adalettir.
Editör
Katılım
20 Kas 2015
Mesajlar
20,758
Tepkime puanı
15,533
Puanları
113
Nerden:
Bir seçim yapınız
İlgi Alanı:
Tarih, spor
İSRAİL İNSANLIKTAN ÇIKTI DÜNYA SUSUYOR
Adamlar HASTANE BOMBALADILAR ve 500 KİŞİ ÖLDÜRDÜLER
BATI SUS PUS ...
Rusya bile bu kadar uzun süren savaşta bu kadar sivil öldürmedi.
Birileri buna dur demeli artık!!!

İsrail'in işlediği savaş suçlarına tüm dünyanın sessiz kalmasının ne denli tehlikeli olduğunu gösteren bir başka katliamdır.

Öncelikle belirteyim, Filistin'e hiçbir sempati beslememekle birlikte Filistin davasının Filistin'in ve diğer arapların davası olduğunu düşünüyorum. Ancak burada durum biraz daha komplike ve karışık.

Bazı noktalara dikkat çekmek gerekiyor.

Yıllardır süren Rusya-Ukrayna savaşında hayatını kaybeden sivil sayısı, İsrail'in bombalamalarında ölen sivil sayısından daha az.

İsrail, sivil kaybı gözetmeksizin yıllardır abluka altında tuttuğu bir şehri/ülkeyi bombalamakta. Bunu yaparken, orada yaşayan insanlara "hayvan" benzetmesi yapmakta ve sivil katliamı yaptığını kabul etmekte.

Tüm bunlar olurken Avrupa, Abd, batı, herkes sus pus olmuş olan biteni izliyor. Bu ülkeler, Türkiye sivil hassasiyetini maksimum seviyede tutarak eli silahlı teröristleri temizlerken "kürtler katlediliyor" diye sabah akşam propaganda yapan, ortalığı ayağa kaldıran sözde hümanist ülkeler.

Ülkeye su elektrik verilmiyor, insanlar susuzluktan ölecekler, hastanelerde elektrik yok, hastaneler bombalanıyor.

Bu durumun ciddiyetinin farkında mısınız? Yarın bir gün Yunanistan Türkiye ile savaşmaya kalksa, bize karşı işlenecek savaş suçlarında veya herhangi bir durumda tüm dünyanın alacağı tavrı görmüyor musunuz?
(Ki Savaş Sanayi devriminin zirvesinde İngilizler YUNANLILARI silahlandırıp tüm Anadoluyu işgal ettirmediler mi? Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşları sayesinde büyük bir katliamdan önlenmedi mi? Bilim ile donatılmış küçük orduların büyük kalabalıkları yendiği bir dönemden bahsediyoruz)

Tehlikenin farkında mısınız gerçekten? burada İsrail'i destekleyenler, belki ülkemizdeki arapperest vatan hainlerinin Filistin'i desteklemesine sinir olup israil'i destekliyorsunuz ancak bu durumu gözardı etmeyin.

İsrail'in katliamlarını meşrulaştırmak, ses çıkarmamak, Avrupa'nın buna sessiz kalması, sizin ötekileştirilmeniz/şeytanlaştırılmanız halinde başınıza geleceklerin bir ön gösterimi.

Lütfen biraz düşüncelerinizi değiştirin. elden bir şey gelmez tabi ki ancak benim olaylara bakış açım bir miktar değişti.
 

BukLem

Sus ve Yaradanın kapı açışını seyret
TF Özel Üye
Katılım
18 Kas 2015
Mesajlar
34,375
Tepkime puanı
20,968
Puanları
113
Yaş
27
Burc
Kova
Memleket
01 Adana
Nerden:
Afrika
İlgi Alanı:
İlgisiz
kimdir nedir hangi ülkenindir bilmediğimiz tarihciler ve filimler yüzünden yönlendik topluca bir yerlere.
oysa; Kızılderililer meğer ne kadar masummuş kötü olan kovboylarmış
hit ler ne kadar haklıymış

örnekler çoğalır !
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst