Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
36,155
27,022
Eqe
23,866
TEO
22,076
aSk
20,422
19,980
17,839
12,417
11,062

Kadınlar Erkekte Gerçekten Paraya Bakar mı?

VLaD

Her İnsan Kendisinin Tanrısıdır...
Yönetici
Süper Admin
Katılım
20 Haz 2015
Mesajlar
10,320
Tepkime puanı
7,723
Puanları
1,905
Mesleğin
Kalite Kontrol
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
33
Burc
Aslan
Memleket
09 Aydın
Nerden:
09 Aydın
İlgi Alanı:
Gizemli İlimler
Binlerce yıllık klişeyi kısa vadeli ilişkiler üzerinden inceleyelim ve üzerine biraz düşünelim.

kadınlar paraya bakar ama nasıl bakar? hangi ilişki düzleminde bakar? bir kere kadınların aşık olmasında paranın zerre etkisi yoktur. bilimsel konuşalım: %4,23 etkisi vardır (sallamasyon olduğu belli olmasın diye oranlı verdim.) sosyal bilimlerde, özellikle insan ilişkilerinde hiçbir şey tek parametreye bağımlı değildir, çok sayıda değişken mevcuttur. istatistiksel çalışırken örneğin yaş grubu, bölge, yer üstünden incelenir. indirgemeci yaklaştığınız anda kaybedersiniz.

şöyle diyebiliriz, o paraya bakan kadın "sende paraya bakıyor" çünkü caziben yok. çünkü seninle ancak senden çıkar sağlarsa birlikte olmayı istiyor. aynı maymunlarda olduğu gibi: bana tımar yaparsan, bana muz getirirsen sana seks veririm ama o kadın sürünün alfasıyla aynı gün aynı diğer 10 dişinin yaptığı gibi seks yapacak. buna arzu değil, onay seksi diyoruz işte. paraya takanın amacı arzu seksi almak değil, onay seksi almak olabilir sadece. bunu istiyorsanız, eskortlar var güzel. fayda/maliyet oranı daha yüksek hem.

özetle kadınları parayla baştan çıkartamazsınız, o kadının sizle olma sebebi arzu değildir. hiçbir kadının önüne balya koyarak etkileyemezsiniz mesela. tam tersi o kadının sizden yararlanma isteğini canlandırırsınız. para bir araçtır, doğru kullanılırsa etkileyicinizi arttırır. yanlış kullanılırsa sizi "beta öder" yapar.

neden böyle düşünüyorsunuz biliyor musunuz? çünkü gerçek hayatta 5 kadından fazlasına yaklaşmamışsınız. hayatımın şimdiye kadar çoğunluğu gece barda geçti ve erkeklerde tipik 2 büyük, kocaman, hayvani yanılgı olduğunu rahat söyleyebilirim:

1) "olm param olsa kadınlar kuyruk olurdu"
2) bir de tam tersi var: "tipim olsa bütün kadınlar kapımda sıraya girerdi." (he canım he.)
ikisi de külliyen, komple yanlış.

seks dürtüsel etmenleri ve etkilenmeyi içerir. bunu sinyalleyen en önemli konu, o kadına nasıl yaklaştığınız, kendine güvenininiz ve tipinizdir. özellikle kısa süreli ilişki boyutunda ne statünüz ne paranız ne de arabanız hiçbir kadının umurundadır. ben gece barda tanıştığım kadınlara bakkalım diyordum mesela. bazen "süper market mi?" diye yanıt aldığım oldu.

20'li yaşlarından başında ne arabam vardı, ne işim vardı, ne de iki biradan fazla alacak param vardı. 20 tl ile bütün bir cumartesi beyoğlu'nda geçerdi, (sinyalci değildim hehe) öyle bir yokluk. buna rağmen kadınlarla birlikte olurdum. 20-35 yaş arası kadınlar. buna rağmen lütfen beni bırakma diyen kadınlar oldu. reddedilmedim mi? reddedildim, aşk acısı çektim, ayrılığın dibine vurdum, dünyanın ebesini tersten bile gördüm ve bunların hiçbiri kadın doğasını, onların neden etkilendiğini gram değiştirmedi. keşke biri bir şeylere laf etseydi de keyifle vereceğim cevabı duysaydı. "lan sen fakirsin, seninle olmam." bunu kaç kere duydum? sıfır. 0, sıfır. evet. o dönem az tecrübemle bile arzu ve onay seksini ayırt edebiliyordum.

o yüzden bütün gün 31 çekip, pc başında oturup, 3 kızdan ret yiyip işkembeden sallamak yanlış olur. önce kendinizi değiştirin. o kadın size mayış soruyor mu? şunu unutmayın "size soruyor." o para diyen, o gece "olmaz hamdican önce koltukta uyuyalım, sana güvenmeliyim." diyen kadın cazibeli bir erkekle aynı gün, 3 saat içinde sert seks yapacaktır ve o adamın bmw'si olmayacak.
 

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
92,761
Tepkime puanı
48,907
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Kisiliklere göre degisir ..
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst