Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
25,770
TEO
20,703
20,074
aSk
19,736
Eqe
18,252
15,755
11,256
11,008
10,970

Kadınları Nasıl Etkilerim – 4 Kanıtlanmış Strateji

Eqe

TF Üyesi
TF Onursal Üye
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
18,252
Tepkime puanı
17
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yay
Nerden:
Avrupa
Hiç hayatında çok hoşlandığın, ama aynı hisleri sana hissetmeyen bir kızla tanıştın mı? Ya da çok hoşlandığın bir kızla çıkmaya başladın, ama bir sebepten ötürü sana olan ilgisi yavaşça azalmaya başladı ve hiçbir şey yapamıyordun. Ya da hoşlandığın kızla çok iyi vakit geçiriyordun ve ona gerçek hislerini açıkladın. Kız da arkadaş olarak kalmanızın daha iyi olduğunu söyledi. Bu ve benzer olaylar binlerce erkeğin başına geliyor. Bunun sebebi de çekicilik dedikleri nasıl yaratacaklarını bilmemeleri…

Kadinlari etkileme konusuna gelince çekicilik bilmen gereken en önemli şeydir. Aslında, o kadar etkilidir ki, her şeyi hatalı yapsan bile, başarılı olabilirsin.
Bu yazımda, erkeklerin kadınları etkilerken yaptıkları hatalardan ve onları etkilemek için kullandığım 6 teknikten bahsedeceğim.

Kadınları Nasıl Etkilerim

Strateji 1:

Kadınları etkilemenin en güçlü yöntemlerinden bir tanesi özgüvendir. Özgüven etkilemenin ana parçasıdır. İstediğin kadar teknik bilgisine sahip ol, onları uygulamaya koyacak özgüvenin yoksa bildiğin teknikler hiç bir işe yaramaz. Çekiciliğin temeline özgüveni koymalısın. Hoşlandığı kızla konuşurken çoğu erkek heyecanlanır ve kızın onlardan hoşlanmayacağını düşünür.
Heyecanın bir işareti gözlerdeki hareketlerdir. Kızın gözlerine bakmak yerine, gözlerini kaçırırlar ve vücudunun farklı yerlerine bakarlar.

Gözler kalbin aynasıdır ve bir insanın gözlerine uzun süre bakarsanız çok güçlü bağlar oluşturabilirsiniz.
Kadınları etkilemenin yolu onların gözlerine bakmaktır. Bu hem aranızda güzel bir bağ oluşturacaktır hem de diğer erkeklerin yapamadığı bir hareketi yapmış olacaksın. Ek olarak özgüvene sahip olduğunu göstereceksin.
Çekicilik oluşturduktan sonra, işleri biraz daha ileri götürüp ona dokunmaya başlayabilirsin.
Kişisel olarak ben, çekicilik yarattıktan sonra elini tutarım. Kız şaşırıp neden elini tuttuğumu sorarsa da, ellerin sıcak mı değil mi diye kontrol etmek istediğimi söylerim. (Kışın oldukça işe yarıyor)

Strateji 2:
Kadınları baştan çıkarmanın yollarından bir tanesi de onlara fazla ilgi göstermemektir. Güzel kadınlar sürekli ilgi bombardımanı altındadır. Bu ilgiyi gösterenler ise onların her dediğini yapmaktadırlar.
Ama kız güzelliğinden etkilenmeyen bir erkekle karşılaştığında, kafası karışacaktır ve kendi kendine neden diğer erkekler gibi hareket etmediğini soracaktır. Bu şekilde kızın bilinçaltına ortalama bir erkek olmadığının işaretini veriyorsun.

Strateji 3:
Kafa karıştırma taktiğini bir adım da ileri götürebiliriz. Bunu da onunla dalga geçerek yapabiliriz. Onun güzelliğinden etkilenmiyoruz, ona ilgi göstermiyoruz ve bunun yanında onunla dalga geçiyoruz. Bu diğer sıradan erkeklerin yaptıklarının tamam tersidir.
Ama biz burada bu hareketleri yaparak özgüvene sahip olduğumuzu ve onun ne düşündüğünü umursamadığımızı gösteriyoruz.

Strateji 4:
Kadınları etkilemenin diğer bir yöntemi de önseçim ve rekabettir. Çevrende ne kadar kız olursa, karşı cinse o kadar değerli gözükürsün. Bunu gören kızlar otomatik olarak senin çok değerli birisi olduğunu düşünür ve senden etkilenme olasılıkları artar. 

Yazarım

TF Üyesi
Katılım
17 Eyl 2017
Mesajlar
4,356
Tepkime puanı
7
Puanları
38
Mesleğin
Kumarbaz
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Başak
Memleket
34 İstanbul
Nerden:
Afrika
İlgi Alanı:
Metafizik
bence tofaşa abartı egsoz takıp kızların yanında bagırtıcaksınız manyak kız tavlama taktigi :D
 

Eqe

TF Üyesi
TF Onursal Üye
Katılım
25 Ocak 2018
Mesajlar
18,252
Tepkime puanı
17
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yay
Nerden:
Avrupa

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst