Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,304
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,622
12,893
11,258
10,921
10,916
10,544

Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek? Oyuncuları ve konusu.

BUDULGAN BOZKURT

Banlı Üye
Katılım
5 Mar 2015
Mesajlar
30,979
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Memleket
61 Trabzon
Nerden:
Bir seçim yapınız
KAFALAR KARIŞIK FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Kafalar Karışık filmi yayınlanan yeni fragmanıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başaran yapımlardan oldu. İnsanlar şimdi Kafalar Karışık filmi ne zaman vizyona girecek sorusuna yanıt arıyor. Kafalar Karışık filmi 7 Aralık'ta vizyona girecek.

KAFALAR KARIŞIK OYUNCULARI KİMLER?

Sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt'un ilk filmi 'Kafalar Karışık'ın yeni fragmanı yayınlandı.

Yapımını ILS Vision’un, yönetmenliğini Yücel Yolcu’nun üstlendiği, sosyal medya fenomenleri Bilal Hancı, Fatih Yasin ve Atakan Özyurt’un yanı sıra Metin Akpınar, Cihan Ünal, Erkan Can ve Güven Kıraç gibi isimlerin de yer aldığı ‘Kafalar Karışık’ sinema filminin fragmanı yayınlandı.

KAFALAR KARIŞIK KONUSU

Atakan, zengin sevgilisi Buse’nin, üvey babası kızı vermeyince çareyi Buse’nin yıllardır kayıp olan öz babasını bulup kızı ondan istemekte bulur. Kadim dostları Fatih ve Bilal de elbette bu serüvende ona eşlik edeceklerdir. Kafalar’ın arayışları onları Antalya’da ıssız bir koya yönlendirecek ve sonunda Atakan’ın müstakbel kayınpederini bulacaklardır; esas macera ise o zaman başlayacaktır. İşle iyice karışsa da sonunda Atakan muradına erip sevdiceğine kavuşacak. Fatih ve Bilal’e de kerevetine çıkmak düşecektir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst