Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,100
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,084
12,662
11,262
10,921
10,916
10,544

Kahve içmeyi keyfe dönüştüren tasarımlar

EfteLya

Banlı Üye
Katılım
8 Ocak 2016
Mesajlar
20,233
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Mesleğin
Radyo-Jingle-SosyaLMedya-WebMaster-Forum
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
Nerden:
35 İzmir
Kahve içmeyi keyfe dönüştüren tasarımlar

Konu, serin günlerde içimizi ısıtan kahve ve kahve servisi olduğunda hemen her gün yeni ürünler piyasaya sunuluyor. Kahve içmeyi keyfe dönüştüren tasarımlardan bazıları ise tasarımı ve kalitesiyle dikkat çekiyor…

3 ANA HAMMADDE

Kokusu ve tadıyla yaşamdaki vazgeçilmezler arasında yer alan kahveyle ilgili üretilen ürünlerde alüminyum, paslanmaz çelik ve bakır kullanılıyor. Espresso makinelerinde daha çok alüminyum ve paslanmaz çelik, French Press'te bakır tercih ediliyor.

KIRMIZI TUTKUNLARINA

Klasik, cam modellerin yanı sıra French Press'lerde bu sene geometrik desenler de ön plana çıkıyor. Kahve makinalarında ise 2018'in trend rengi kırmızı.
SAKLA VE KEYİFLE İÇ

Kahvenin oksijenle temasını keserek taze tutan kaplar, özel kilit sistemleriyle fark yaratıyor.Şık sunumun peşinde olanlar için ise 1900'lü yılların Viyana dekorasyon stilinden esintiler taşıyan Kathleen Wills tasarımı fincanlar, modern ve düz hatları başarıyla bir araya getiriyor.PRATİK KULLANIM ŞIK TASARIM

Zekice tasarlanmış ve ocak üstünde kullanılan Bialetti moka espresso makinesiyle enfes bir kahve için tek yapmanız gereken, makinenin alt haznesine su doldurularak filtresine espresso veya ince öğütülmüş kahve ilave etmek ve ocak üzerine yerleştirmek. Kendine özgü kubbe kapağı ve klasik piston tekniğiyle zengin aromalı kahveler yapmanıza olanak veren Bodum Chambord Bakır French Press, bakır kaplama gövdesiyle dikkat çekiyor.

Orijinal, kubbe kapaklı French Press'in üreticilerinin elinden çıkan, paslanmaz, termal özellikli Bodum Columbia Paslanmaz Çelik Termal French Press, rahat, geniş tutacağı ve çevirmeli kapağıyla klasik demliği günümüzün modern mutfak ve masalarına hazır hale getiriyor. İrlandalı tasarımcı Eileeen Gray'den ve Paris kafelerinden yola çıkılarak tasarlanmış Eileen French Press ise cam haznesini çevreleyen, modern geometrik motiflerden oluşan beyaz paslanmaz çelikle göz dolduruyor.


 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst