Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,164
14,205
11,256
10,986
10,963

Karşınızdakini Bunaltmadan Hislerinizi Belli Etmenin 7 Yolu

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
66,462
Tepkime puanı
33,874
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Karşınızdakini Bunaltmadan Hislerinizi Belli Etmenin 7 Yolu


"Kadınlar, karşı cinse ilgilerini belli etme söz konusu olduğunda her zaman daha utangaçtır. Bir yandan da nasıl davranacaklarımızı bilemediğimiz için, erkeklerin üzerine gereğinden fazla düşerek, elimizdeki şansı da farkında olmadan kaybedebiliyoruz. Bir erkeği yakından tanımak istediğinizde fazla ilgili görünmemek oldukça önemlidir. Karşı cinsi kaçırmadan hoşlandığınızı tatlı tatlı belli etmenin yollarını paylaşıyoruz."


1. Göz teması kurduğunuzda gülümseyin

Hoşlandığınız birinin size baktığını fark ettiğinizde, siz de tatlı bir gülümsemeyle karşılık verin. Masum bir gülüş tüm dikkatini üzerinize çekmeniz için harika bir fırsat olabilir.

2. Ona iltifat edin

İlgi duyduğunuz kişiye kıyafeti, söylediği veya aklınıza gelebilecek herhangi bir şey için iltifat edin. İltifat samimi olduğu ve sevimsiz bir tavlama cümlesi olarak görülmediği sürece gerçekten işe yarayacaktır. Ancak ilk konuşmada ona bir dizi iltifat cümleleri sıralamaktan kaçınmalısınız, aksi halde yelkenleri çoktan suya indirmiş gibi görünebilirsiniz.

3. Ara sıra yakınlarında gezinin

Ona yaklaşmak, onu takip ettiğinizi düşünmesini engellemek için biraz incelik gerektirir. Doğru dürüst tanışma fırsatı bile bulamamışken, karşınızdakini kaçırmak istemezsiniz. Eğer herhangi bir sebeple hoşlandığınız erkeğin yanında durmayı başarırsanız, sonrasında size karşı utangaçlığını yenmesi için ona zaman vermiş olursunuz.

4. Anlattığı şeyleri dikkatle dinleyin

İnsanlar, konuşmalarının dinlenmesin sever. Hoşlandığınız kişi ile sohbet ederken dikkatinizi ona verin ve söylediklerini ilgiyle dinleyin. Onu dinlediğinizden emin olmasını sağlamak için birkaç yorumda bulunmak da ayrıca hoşuna gidebilir.

5. Şakalarına gülün

Kim ilgi odağı olmaktan hoşlanmaz ki? Bir erkeğin şakalarına veya esprili yorumlarına gülmek, ona ilgilendiğini göstermenin harika bir yoludur. Bu sadece masum bir hayranlık göstergesidir ve hiçbir erkeğe itici görünmez. Tabii gülerken abartmamak ve her şeye gülmemek kaydıyla.

6. Yavaşça koluna dokunun


Kolunu tutmadığınız ve uzun süre orada asılı kalmadığınız sürece, ona dokunmanız hoşuna gidecektir. Soracak bir sorunuz varsa veya iltifat edecekseniz, konuşmanıza başlamadan önce dikkatini çekmek için koluna veya eline yavaşça dokunun. Bu hareket, size olan ilgisinin yoğunlaşmasını sağlayacaktır.

7. Onunla konuşmanın fırsatını bulun

Havadan sudan konular açmak genellikle yeni konuları beraberinde getirir. Nasıl olduğunu öğrenin, güncel olaylar hakkında sohbet edin veya ikinizin de ortak yönleri olabilecek bir şey hakkında konuşma başlatın. Onu takip etmeyin ve sohbeti zorla sürdürmeye çalışmayın. İlgi duyduğunuz birine istediği zaman gidebileceği rahatlığını verirseniz, mutlaka çok geçmeden geri gelecektir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst