Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
26,498
TEO
20,703
20,603
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,087
11,256
11,008
11,003

Kendini Bul

Hadibe

Özel Üye
TF Özel Üye
Cinsiyetiniz
Bay
Bir yağmur damlasına bak, Gözlerini kırp rüzgarlara karşı. Bir yıldız yakala gülüşünle, O yıldızın içinde kendini bul.
En gerisinden gel bir aşkın, En sonrasında ellerinle yakala. Belini büken yalnızlığa çak kadehini, O kadehin dibinde kendini bul.
Gecenin bir yarısı uyan, Yatağını kopar yorganından. Bir sigara yak geceye doğru, O sigaranın izmaritinde kendini bul.
Bir kahvenin hatırına takılıp kalmışız, Telvesinin acısını unuttuğumuzdan. Unutturanlara yanmışız ya öylece, O kahvenin tadında kendini bul.
Gül ol en solgun bahçenin çiçeğine, Bir yudum suyun içine düşsün düşlerin. Onca boşa geçen zamanın içinde kal, Pişmanlığının en ucunda kendini bul.
Yazmakta avut kendini, Ellerin dert görmesin kalemden sonra. Ey güzeller güzeli saçlarına dolandığım, Bir beni gör içimi aç orada kendini bul.
Dik başına papatya kokuna, Nur cemalinin bir kenarına, Hayatın cefasına sefasına, Gözyaşlarıma bak orada kendini bul.
Bende bul kendini, Yüreğinde bul beni. Yüreğimi yaktığından beri, Bir bankta sarhoşken ben, gel beni bul.

BukLem

Sus ve Yaradanın kapı açışını seyret
TF Özel Üye
Burc
Kova
Memleket
01 Adana
İlgi Alanı:
İlgisiz
Kanun çıkartılsın ,
Aynalar artık üç kuruşa herkese satılmasın..
Bakmaya yüzü olanlarla
Olmayanlar
ayrılsın ..
Yüzü olanlara
satılsın
Olmayanlara yasaklansın..
Kim insan kim değil
Birbirinden artık
ayrılsın..

AHRAZ

First panel title

First panel content