Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,122
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,218
12,751
11,262
10,921
10,916
10,544

Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli

BUDULGAN BOZKURT

Banlı Üye
Katılım
5 Mar 2015
Mesajlar
31,003
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Memleket
61 Trabzon
Nerden:
Bir seçim yapınız


Kilolu erkekler günlük hayat da nasıl şık , spor ve fit görünebilir?
Kilolu erkek ya da halk arasında şişman erkek giyimi nasıl olmalıdır?
Türk erkekleri yemek yemeyi çok sevmektedir. Öte yandan birçok kültürlere sahip insanlar Türkiye de yaşamaktadır. O nedenle farklı yemek tatları iştah açıcı seçenekler sunmaktadır. Son 10yıldır erkekler kişisel bakımlarına en az kadınlar kadar önem vermektedir. Bu durum moda akımını etkisi altına alarak erkek modasını bir üst seviyeye taşıyan milyonlarca fikrin oluşmasına yardımcı olmuştur. Her erkeğin zayıf ve kaslı olmasını bekleyemeyiz. Fakat kiloları maksimum’dan minumuma ve daha elit seçilebilir bir görüntüye çevirebiliriz.
Göbekli erkekler nasıl giyinmeli?


Göbekli erkekler mümkün oldukça spor gömlek ve polo yaka tshirtler seçerlerse çok daha zayıf görünürler. Kilolu görünüme sebep olan renkli ve çizgili tshirtler, bisiklet yakalı tshirtler, çift renklere sahip tshirtler kullanıldığı zaman hem kilolu hemde çocuksu bir görüntüye sebep olmakla birlikte çekicilikten uzak komşunun sevimli erkek çocuğuna dönersiniz .

Az ve öz renkler kullanın. Pamuklu giymeye özen gösterin. Kilo fazla olduğunda terleme akışı hızlı olacağı için katkı maddelerinden üretilmiş tshirtlerden kaçının. Kot pantolon seçerken koyu renkler tercih edilmelidir.


Buna ek olarak canvas pantolonlar daha şık, spor ve elit bir görünüm sağlayacaktır. Tshırt ve spor gömlek üstüne keten yahut koton yazlık ceketler ile tamamladığınız zaman fit ve centilmen görüntüye sahip olduğunuz zaman duruşunuz daha dik bir görüntü elde edecektir. O nedenle dolabınızda en az 1 blazer ceket bulundurmanız gerekebilir. Özel durumlarda kurtarıcınız olacaktır.


Yazlık canvas, dizi çok geçmeyen ,italyan kesimli shortlar ve şile bezi gömlekler tercih edildiğinde hem çok rahat olursunuz, hem de fresh akdeniz erkeği görüntüsüne sahip olup karşıda ki ile daha rahat iletişim içine girmeyi sağlarsınız. Bir erkeğin mutlaka modern ve modaya uygun beyaz spor ayakkabısı olmalıdır. Beyaz olma nedeni ise; Karşıda ki insana temiz hissiyatını vermiş olmasıdır.kimi zaman beyaz renk şıklığın ve temiz görünümün kurtarıcı pelerinidir. Hiçbir zaman gözü rahatsız etmez.
Bununla birlikte , gümüş ve altın kolyeleri çöpe atmak gerekir.bu gibi unsurlar daha basit gösterir. Amaç zaten kalabalık görüntüyü sade hale getirmektir. Sonuç olarak, kilolu erkekler sade renkleri seçerek az aksesuvarlar kullanmalıdır. Önemli olan gözü yormayan unsurlarların uygulanmasıdır. Böylece fazlalıklarınızı kapatarak , olması gereken görüntüye sizi ulaştıracaktır.

Duygu Ündeğer
Moda ve Stil danışmanı
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst