Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,166
14,205
11,256
10,986
10,963

♈ KOÇ BURCU 01 Mart - 07 Mart

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
66,484
Tepkime puanı
33,884
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Haftanın Şarkısı: Hakan Altun – Yaz Bana


Haftanın Motivasyon Sözü: Bir derdin varsa, varsın. Bir derdin varsa, bir “dünya” kurarsın. Bir derdin yoksa, yoksun ve yalnızca bir “rakamsın”. Yani kısaca, derdin kadarsın...

Haftaya Kova burcunda hareket eden Merkür ile İkizler Yay aksındaki ay düğümleri arasındaki olumlu açının etkisi ile başlıyorsunuz. Gruplar içerisinde iletişiminiz güçlenirken yeni bir karar aşamasına gelebilir, üzerindeki çalıştığınız konularda başarılı sonuçlar elde etmek için çevreniz ve bilgi ağınınızı buluşturacak fikirler arayabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars İkizler burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle olan diyaloglarınız hız kazandırırken, edineceğiniz yeni bilgiler sayesinde çalışmalarınıza daha aktif bir zihinle devam edebilirsiniz. Balık burcundaki Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki üçgen açı, içinize hapsettiğiniz değerlerinizi gün yüzüne çıkarmak için size güç vermeye geliyor. Merkür ve Jüpiter’in kavuşumu toplum önünde sizi bir üst seviyeye taşırken, konuşmalarınızda abartılı ifadeler kullanmanıza sebep olabilir. İşler iyiye gitmeye başlıyorken tek bir sözün dengeleri olumsuz değiştirmesine müsaade etmemelisiniz.

Balık burcunda seyreden Güneş ile İkizler burcundaki Kuzey Ay Düğümü arasında gergin ve zorlayıcı bir açı oluşuyor. Haftayı kapatmaya yakın, bazı krizlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Burada gizlenmiş olan bir fırsat sayesinde, yaşamınızın bundan sonraki kısmını etkileyecek bir değişimin içine girebilirsiniz. Pallas asteroidinin Balık burcuna geçmesi, akıl oyunlarında daha masumane bakış açısına sahip olmanıza yol açabilir. Herkesi kendiniz gibi görmekten vazgeçmelisiniz.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst