Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,645
Eqe
18,253
14,340
11,256
10,986
10,963

♈ KOÇ BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,035
Tepkime puanı
34,874
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Koç burcu 12 – 18 Nisan haftalık burç yorumları

Koç burç yorumları: 12 Nisan Pazartesi günü sizin burcunuzda bir Yeni Ay gerçekleşiyor. Yeni başlangıçlar için oldukça güzel bir zaman dilimi! Hayatınıza yön vereceksiniz, zorlanmalar olsa da başarı elde edeceksiniz. Aşk hayatınız oldukça güzel. Partnerinizle aranızdaki sorunlar konuşarak halloluyor.

Koç burçları bu dönemi karşılarına çıkan yeni yollarla karşılıyorlar. Aniden oldukça aklı başında ve ihtiyacı olan her şeye sahip birer birey olarak görmeye başlayabilirler. Bu süreçte korkup kaçmak yerine önlerine çıkan fırsatları değerlendirmeli, becerilerini en şekilde kullanabilecekleri seçenekler üzerinde durmalılar.

Özellikle sabırsızlıkla bekledikleri bir şey karşılarına dikildiğinde çok erken ya da çok fazla gibi gelebilir. Ancak bu düşünceyi aşmaları oldukça önemli ve kritik. Bu Yeni Ay genel hayat dinamiklerini gündeme getirecek gibi görünüyor. Kendin, ikili ilişkilerin, ev ve kariyer hayatın arasında dengeyi kurabilmek adına bazı adımlar atabilirsin.

Bu dönemde sosyal yönünüz ön planda olabilir. Ancak yaşadığımız süreçte sosyal mesafeye dikkat etmeli, evden dışarı çıkmamalısınız. Bu dönemde şansınız oldukça açık. Şansa ihtiyacınız varsa sabah saatleri size iyi gelecek. Yeni Ay, güzel fırsatları da beraberinde getiriyor olacak.

Bu dönemde rüzgârın bizden yöne estiğini söylemek mümkün. Öz güvenimiz ve cesaretimiz artıyor. Yeni girişimler ve atılımlar yapmak için çok hevesli olacağız. Ancak bizim için çok da kolay bir süreç olmayacak. Düşünmeden hareket etmemeli, kendimizi olmayacak tehlikelere atmamalıyız.

Eskiyi arkanızda bıraktığınızda önünüze çok güzel yeni fırsatlar çıkacaktır. Dileğiniz neyse çok içten dileyin. Yeni olan ve sizi mutlu edecek her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni olan her şeyi kendinize çekebilirsiniz. Yeni bir aşk, yeni bir iş veya yeni bir bebek bile olabilir.

Yakın çevrende gelişen şartlar ve birtakım yaralanmalar veya sağlık konularının gündemde oluşu nedeniyle mücadele etmen, korkuyu geride bırakıp harekete geçmen ve efor sarf etmen gerekebilir. Eve, aidiyetlere ve ülkeye dair konularda bazı hassasiyetlerin ve endişelerin olabilir. Aileni korumak ve kollamak isteyebilirsin. Bu sürede eve ve kendi özel hayatına çekilmen gerekebilir. Sağlığına dikkat etmen gereken günlerdesin.

Kendinizi sebepsiz bir şekilde gergin ve kontrolsüz çıkışlar içerisinde bulabilirsiniz. Yeniay etkisiyle önümüzdeki iki hafta beklenilmeyeni beklemeye ne dersin? Fırsatlar kapını çalmaya hazırlanıyor. Sende bu değişime hazır ol ve muhteşem sürece kendini bırak.

Bu hafta Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle özellikle finansal anlamda özellikle şanslı ve keyifli bir sürece giriş yapacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilecek tekliflerle karşılaşabilir, yeni kazanç yolları yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra paranızı daha keyfi ve size zevk veren şeylere harcayabilirsiniz, gardırobunuzu yenileyebilir, yeni eşyalarda alabilirsiniz. Venüs her halükarda güzel etkiler yaratacaktır.

Önümüzdeki bu süreçte para, gelirler ve yeteneklerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Maddi konularda bir takım fırsatlarla karşı karşıya gelebilir veya yeni bir gelir elde etmeni sağlayacak projelere girebilirsin. Bu anlamda istikrarı ve güvenliği elde edebilmek adına bazı girişimlerde bulunabilirsin. Hiç beklemediğin bir yerden para elde edebilirsin. Sanatsal veya sana keyif veren ilgi alanlarından bir kazanç elde edebileceğin günler seni bekliyor!
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst