Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,778
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,069
12,384
11,263
10,921
10,910
10,544

Koç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Koç Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
Koç Burcu ile Akrep Burcu arasındaki uyum, dostlukla her açıdan pekişebilir. Dost canlısı olan Akrepler, sır tutma konusunda da oldukça başarılıdırlar. Akreplerin kararlı ve güçlü yapısı, Koç Burcu ile uyum göstermektedir. Burada Koç Burcu’nun, yapması muhtemel yanlışlar ile ilgili olarak çok fazla ince düşünce sahibi olması gereklidir. Çünkü Akrepler, kolay ve hızlı bir şekilde ilişkilerinden vazgeçebilme özelliği ile bilinirler. Onun güvenini kaybetmek, mutlaka bir karşılık bulacaktır.
[h=3]Koç Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]İki burç arasında aşk hayatına bakacak olursak, hem birbirlerine açık hem de iyi dost olan ikiliyi görürüz. Çünkü Akrepler, aşık oldukları kişiyle mutlaka yakın bir dostluk da kurar ve çoğu konuyu ona da danışır. Tabi aynı şeyi karşısındaki kişiden de bekler.
[h=3]Koç Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Koç Burcu ile Akrep Burcu’nun evlilik hayatı, büyük ölçüde uyumlu geçebilir. Yaşanabilecek olan küçük tatsızlıkların nedeni de halledilemeyecek şeyler olmaktan çok daha ufak tefek konulardır. Ancak Akrep Burcu’nun ufak tefek konu da olsa bazı zamanlarda affedici olmadığının da altını çizmiş olalım. Hisleri oldukça kuvvetli olan Akrepler, Koç Burcu’nun tüm dürüstlüğüne rağmen küçük yanlışlarını cezalandırmak için beklemez. Bunu, hemen yapar. Genel olarak bakıldığında iyi anlaşması muhtemele olan bu ikili, kişilikleri konusunda ana sınırları ihlal etmezse, ilişkileri iyi bir evlilikle sonuçlanabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst