Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,632
Eqe
18,253
14,333
11,256
10,986
10,963

♒ KOVA BURCU 03 – 09 Mayıs Haftalık Burç Yorumu

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,016
Tepkime puanı
34,825
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Kova burcu 3 – 9 Mayıs haftalık burç yorumları

Kova burç yorumları: Bu hafta aşk ve çocuklarınla ilgili konularını ön plana çıkacak gibi görünüyor. Birlikteliğinde oldukça hareketli veya iletişimin yoğun olduğu günler yaşayabilirsin. İlişkinde emin olmadığın konular varsa ikilemde kalabilir, daha uyumlu ve nazik tavırlar sergileyerek beraberliğini tekrar keyifli hale getirmeyi deneyebilirsin.

Bir ilişkin yoksa birden fazla seçenek arasında kararsız kalabilir veya oldukça muzip biriyle beraberliğe başlayabilirsin. Çocuklarınla olan ilişkini hareketlendirebilir, onlarla eğlenceli vakit geçirmek için yaratıcı zekanı kullanabilirsin. Risk ve hız içeren sporlara merak salabilirsin. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle çok sayıda eğlenceli aktiviteye katılabilir, birbirimizle daha iyi iletişim kurabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza entelektüel, konuşmaktan keyif alacağımız biri girebilir.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta aile hayatın ve hedeflerin arasında bir denge oluşturmak senin için önemli olacak. Dolunay, Kova burçlarını çok daha hassas bir hale getirebilir. Bu nedenle normalden çok daha fazla anlayış bekleyebilir ve isteyebilirler. Bu süreçte onları en iyi anlayan insanlarla iletişim kurabilir vakitlerini onlara ayırabilirler. Hayat sizi içsel bir dönüşümde, bir aşamayı geçmeye zorluyor. Bir işin altyapısını dönüştürmeniz de gerekebilir.
 

köCE

Kûn Fe yekûn
TF Üyesi
Katılım
14 Mar 2021
Mesajlar
777
Tepkime puanı
648
Puanları
93
Konum
A
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Kova
Memleket
55 Samsun
Nerden:
Avrupa
İlgi Alanı:
Kitap | Kahve
muzip biriyle beraberliğe başlayabilirsin🤭

Kismet
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst