Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,632
Eqe
18,253
14,333
11,256
10,986
10,963

♒ KOVA BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,016
Tepkime puanı
34,832
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Kova burç yorumları: 12 Nisan Pazartesi günü gerçekleşecek Yeni Ay bu hafta ve önümüzdeki haftada geçen 2 haftalık sürece damgasını vuracak. Kendinize vakit ayıracak ve ertelediğiniz meselelere yoğunlaşacaksınız. Zorlukların üstesinden gelmek için ihtiyacınız olan gücü kendinizde bulacaksınız ve bu olumsuz tavırlardan kurtulmaya çalışacaksınız.

Gelirinizde artış olmasına rağmen daha fazlası için yeni fırsatlar arayabilirsiniz. Yatırım planlarınız varsa harekete geçebilirsiniz. Yeni Ay ile iletişim kurduğunuz çevre sayesinde yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimizin daha da artacağını söylemek mümkün. Kardeşlerimiz ya da yakın çevremiz ile tartışmaktan, sonra pişman olacağımız sözler söylemekten kaçınmalıyız.

Sosyal medya, ticaret, pazarlama, satış, eğitim konularında şansımız artıyor. Bu alanlarda yeni bir iş ya da proje söz konusu olabilir. Yeteneğiniz ne olursa olsun teknolojiyi ve sosyal medyayı kullandığınızda ün kazanabilirsiniz. Kardeşinizle ilgili de sevindirici bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Var olan koşullarının devamını sağlayabilmek için alternatif fikirler geliştirebilirsin. Ticaretle uğraşıyorsan yeni projeler gündemine gelebilir. Kişisel gelişim adına yeni eğitimlere başlayabilirsin. Öte yandan çalışma ortamında hassasiyetler gelişebilir. Günlük rutinlerinde temizliğe ve sağlığa daha çok konsantre olman gerekebilir. Çevresel şartlarını korumak kollamak ihtiyacı duyabilirsin.

Bu yeniay sana önemli olanın dünkü halinden iyi olup olmadığını doğrulattıracak. Her gününü güzelleştirmek için elinden geleni yapmaya zorlayacak. Sen bunu kendin için yapmazsan hiç kimse senin için yapmaz. Harekete geç ve planlarını uygula. Öncelikle şunu hatırla: Hiç kimse senden daha iyi değildir ama sen ortaya bir şey koymazsan sen de kimseden iyi değilsindir.
Venüs’ün Boğa burcuna geçişiyle evinizde, yuvanızda, yaşadığınız yerde size keyifli gelecek değişimler yapabilirsiniz. Evinizi boyayabilir, eşyaları yenileyebilir, dekoratif anlamda değişiklikler yapabilirsiniz.

Ailenizle çok daha keyifli ve mutlu zamanlar sizleri beklemekte. Yine bu süreçte evinizi değiştirebilir, daha güzel ve de konforlu bir eve geçiş yapmak için araştırmalar yapabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren konularda iyi niyetli insanlardan çok güzel destekler de alabileceksiniz.

Ailenle birlikte keyifli ve mutlu zamanlar geçirebileceğin bir döneme giriyorsun. Evini güzelleştirmek ve dekorasyonunda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Evinde beklemediğin bir teknik arıza veya elektrik tesisatıyla ilgili bazı sorunlar olabilir. Dikkat etmelisin! Aile bireyleri arasında da sakin kalmakta fayda olacaktır! Uzun süredir elden çıkarmak istediğin bir mülkün satışı ile aniden kazanç elde edebilirsin.
 

köCE

Kûn Fe yekûn
TF Üyesi
Katılım
14 Mar 2021
Mesajlar
777
Tepkime puanı
648
Puanları
93
Konum
A
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Kova
Memleket
55 Samsun
Nerden:
Avrupa
İlgi Alanı:
Kitap | Kahve
Uzun süredir elden çıkarmak istediğin bir mülkün satışı ile aniden kazanç elde edebilirsin.

🤭🤭
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst