Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
26,498
TEO
20,703
20,603
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,087
11,256
11,008
11,003

Milli Eğitim Bakanı'ından 6 Eylül'de Başlayacak Yüz Yüze Eğitim Hakkında Yeni Açıklamalar

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
74,237
Tepkime puanı
38,499
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Milli Eğitim Bakanı Özer, 6 Eylül'de başlayacak yüz yüze eğitimin aksamaması için maske, mesafe ve hijyen kurallarından taviz vermeyeceklerini açıkladı.


Pandemi yüzünden yaklaşık bir buçuk yıldır okullardan uzak kalan öğrenciler, 6 Eylül itibarıyla sınıflarına geri dönüyor. Öğrenciler için heyecanlı, veliler için ise endişe verici günlere adım adım yaklaşırken yeni Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yeni açıklamalar geldi.


Yüz yüze eğitimin aksamaması adına kurallardan taviz verilmeyeceğini belirten Özer, 81 ilden milli eğitim müdürlerinin katılım gösterdiği toplantı sonrasında okullarda uygulanacak kuralları ve yasakları açıkladı.

"Öğrenci ve kamu personeli dışında okullara giriş çıkış sınırlandırılacak"


okul


Özer'in yapmış olduğu açıklamada, okullara personel ve öğrenci girişi dışındaki insanlara sınırlama getirileceği yer aldı. "Kurum personeli ve öğrenciler dışındaki kişilerin okula giriş ve çıkışları okul yönetimleri tarafından sınırlandırılacak" ifadelerini kullanan Özer, elektronik takip sistemi sayesinde il, ilçe, kurum ve okul düzeyinde tüm süreçlerin takip edileceğini açıkladı.

Sınıf, kantin, yemekhane gibi her türlü kapalı alanın dezenfekte edilerek hijyen sağlanacağını belirten Özer, aynı zamanda öğrencilerin, öğretmenlerin ve diğer çalışanların okula maske takarak geleceği detayını da paylaştı.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst