Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
sdC
36,547
29,469
Eqe
29,184
22,950
TEO
22,076
aSk
20,421
19,084
12,439
11,363

Murat Göğebakan - Kalbim Yaralı

WiLdRose

𝓶𝓸𝓶𝓮𝓷𝓽𝓸 𝓶𝓸𝓻𝓻𝓲 ..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Memleket
35 İzmir

Murat Göğebakan sene 2000, aşık olarak evlenmiştir, çok mutlu bir evliliği vardır. şöhretinin zirvesindedir. gribe yakalanmış ve hiç geçmemektedir. konserleri ve çok yoğun bir programı vardır. karısının ısrarı ile grip ilacı almak için doktora gider..

Lösemi olduğu anlaşılır. aylarca hastaneden çıkamaz. hastalık yeni başlarken teşhis edilmiştir. morali çok yüksektir. allah inancı ve eşinin sevgisi en büyük dayanağıdır. odasının kapısına: "benim büyük bir rabbim, küçük bir derdim var." yazan bir kağıt astırır.

Her gün bu kağıda bakar. aylarca kaldığı hastaneden kanseri yenerek çıkar. hastalığı sebebi ile çalışamaması, yaptığı masraflar yüzünden bir hayli borçlanmıştır.

Müziğe geri döner ve borçlarını ödemeye başlar. fakat acı bir sürpriz onu bekliyordur. çok sevdiği eşinin kendisini aldattığını öğrenir. karısından boşanır. bu ihaneti bir türlü kabullenemez ve içine kapanır. hastalığı tekrar nükseder.

Bu sefer tedavi işe yaramaz. dönem dönem 2014 yılına kadar tedavisi devam eder. beş yıl süren mücadelenin ardından 46 yaşında kansere yenik düşerek hayatını kaybeder.

Murat Göğebakan, içinde bulunduğu durumu şöyle anlatmıştı; “milyonlarca insan benim için dua etti, on binlerce mektup geldi. kanseri yendim ama ihanete yenildim.”

Belki de, o “kalbim yaralı.” derken, gozunden akan iki damla yaşla, bize anlatmak istemişti tüm derdini..

BukLem

Sus ve Yaradanın kapı açışını seyret
TF Özel Üye
Burc
Kova
Memleket
01 Adana
İlgi Alanı:
İlgisiz
ihanet..!

First panel title

First panel content