Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
26,498
TEO
20,703
20,603
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,087
11,256
11,008
11,003

Sadece birkaç dakikada kusursuz bir şekilde eyeliner çekebilirsiniz

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Günümüzde zaman hızla akıp giden bir kavram haline geldi. 24 saatin bazen yetmediği durumları sizler de yaşamışsınızdır. Bu koşuşturmaca halinde günlük hayat tüyoları işleri bir hayli kolaylaştırıyor.

Artık kolay! Sadece birkaç dakikada kusursuz bir şekilde eyeliner çekebilirsiniz

Makyaj özellikle sabahları tam bir işkencedir. İşe yetişme telaşı içinde makyajla zaman kaybetmeyi çoğu kişi tercih etmez. Bu nedenle daha pratik ve daha az malzemeyle makyajlarını tamamlarlar. Ancak özel günlerde durum biraz değişir. Özenle hazırlandığınız kıyafetinizi kimi zaman bir eyeliner ile taçlandırmak istersiniz. İşte eyeliner çekmeyi beceremeyenleri bile usta bir makyaj sanatçısına dönüştürecek tüyo...

SADECE BİRKAÇ DAKİKA SÜRÜYOR

kapak

Kusursuz Hollywood kedi gözü görünümünü yaratmak o kadar da zor değil. Sadece gözünüzün dış köşesinden kaşınızın ucuna veya şakağına doğru bir çizgi çekmeniz yeterlidir. Bu çizginin ve hattın uzunluğu tamamen tercihinize bağlıdır. Ardından ikinci göz için de bir çizgi çizin ve simetriyi kontrol edin. Çizginin üzerine birkaç nokta veya çizgi çizmek için göz kalemi kullanın. Bu adım lekesiz ideal bir kontur oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Düz bir çizgi çizerek noktaları birleştirin. Kusurları temizleyin ve çizgileri bir makyaj temizleme kalemi ile keskinleştirin.

JoyCe

NotAvailable
Yönetici
Süper Admin
Mesleğin
Management officer
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
İkizler
Memleket
74 Bartın
Bana yakışmadığını düşünüyorum 🙂
Kalem ve maskara yeterli 🤞

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Bana yakışmadığını düşünüyorum 🙂
Kalem ve maskara yeterli 🤞

her yüz stiline uymuor..
birde su kuyrugu kulagina kadar cekenler var nerdeyse : ))) cok ta uzatmamak gerek: )

ZorKadın

TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Bu stil kalın geldi bana bir de eyeliner çekerken gözü kapatmak yanlış açıkken sürülürse daha kusursuz olur. :))

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content