Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,164
14,205
11,256
10,986
10,963

Samsung Galaxy Watch 3'e Pek Çok Yeni Özellik Sunan Bir Güncelleme Geldi

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
66,462
Tepkime puanı
33,875
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Samsung'un en yeni akıllı saati Galaxy Watch 3, beraberinde pek çok yeni özellik getiren bir güncelleme aldı. Yeni güncelleme ile birlikte Galaxy Watch 3'e gece uykusunun takibiyle oluşturulan bir uyku puanı ve antrenman tanıma süresinde geliştirmeler gibi pek çok yenilik geldi.

Samsung, geçtiğimiz sene Ağustos ayında düzenlediği UNPACKED etkinliğinde hem tasarımıyla hem de sunduğu özellikler ile gözleri üzerine toplamayı başaran akıllı saati Galaxy Watch 3'ü tanıtmıştı. Sonrasında gelen titanyum versiyonuyla da büyük ilgi gören Galaxy Watch 3, şimdiye kadar birkaç ufak güncelleme almıştı ancak bu güncellemeler büyük bir yenilik ya da geliştirme sunmuyordu.

Akıllı saate bugün gelen yeni güncelleme ise saat piyasaya sürüldüğünden beri gelen en büyük güncelleme oldu. Çeşitli güvenlik iyileştirmeleri ve hata gidermelerinin yanında, yeni güncelleme ile Galaxy Watch 3'e bazı yeni özellikler de eklendi.

Sağlıklı uyku takibi için uyku puanı özelliği ve daha fazlası:

Galaxy Watch 3Uyku takibi özelliği, sağlıklı ve verimli bir uyku için sıkça kullanılan özelliklerden biri ve Samsung yeni güncelleme ile akıllı saatinde bu özelliği bir üst seviyeye çıkardı. Galaxy Watch 3 zaten halihazırda uyku takibi özelliği sunuyordu. Bunun yanında artık uyku takibi verilerinden oluşturulan bir uyku puanı da sunularak kullanıcıların genel uyku durumunu daha rahat takip etmesi sağlanacak. Bu özellik, uyku saatine ve kalitesine göre kullanıcılara 0 ile 100 arası bir puan sunacak.

Aynı zamanda antrenman takibi noktasında da yenilikler getiren güncelleme ile birlikte koşu ve eliptik bisiklet kullanımı gibi durumlarda antrenman tespit süresi 10 dakikadan 3 dakikaya düşürüldü. Bu sayede antrenam takibi daha doğru ve rahat sağlanabilecek.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst