Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,703
aSk
19,734
sdC
18,355
Eqe
18,253
17,636
14,162
11,256
10,986
10,961

Sevgiyi Göstermenin Yolları

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
63,482
Tepkime puanı
32,086
Puanları
218
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
sevgini nasıl gösterirsin


Sevgiyi göstermenin yolları ille güzel sözler söylemek, sürekli seni seviyorum demek değil. Onu sevdiğinizi hareketlerinizle de gösterebilirsiniz. Ki zaten öylesi çok daha etkilidir. Çoğu insan söylenen sözlerden çok, yapılanlardan etkilenir. Burada yer alan ipuçları, günde 100 kere bir erkeğe onu çok sevdiğinizi söylemekten çok daha etkilidir.

Sevdiğini Nasıl Gösterirsin?

Tüm dikkatinizi ona verin
Onunla birlikteyken sürekli cep telefonunuzla uğraşıp duruyorsanız, bu erkeğe ”Seninle ilgilenmiyorum. Benim için önemli değilsin” mesajını verir. Erkek beyni, diğer tüm uyarıcıları filtreleyerek sadece bir tek şeye odaklanmak üzerine gelişmiştir. Bu yüzden sadece kendisine odaklanılması hoşuna gider. Onunla birlikteyken sadece onunla ilgilenmeniz ”Sen benim için önceliklisin ve ben seni çok seviyorum” anlamına gelir.

sevgiyi göstermek


Özel bir yemek pişirin
O sürekli duyduğumuz atasözü kesinlikle doğrudur : Erkeğin kalbine giden yol, midesinden geçer. Erkek kesinlikle, kendisine güzel yemekler pişirebilen kadınlardan hoşlanır. Fakat burada önemli olan ona sürekli ”Sana ne pişireyim” dememeniz. Arada sırada sorabilirsiniz elbette ama çoğunlukla onun sevdiği yemekleri, ona sormadan pişirmeli ve güzel bir sofra kurarak o yemeği taçlandırmalısınız.

Güzel giyinin
Onunlayken giyindiğiniz kıyafetlere ne kadar özen gösteriyorsanız bu ”Senin beni beğenmene önem veriyorum” anlamına gelir. İlişkiniz ne kadar uzun sürerse sürsün, onun karşısına paspal gibi çıkmayın. Erkeklerin beyni kadınlarınkine nazaran, görsel ipuçlarına çok daha fazla cevap verir. Sizi seksi bir kıyafetle gördüğünde, onu arzuladığınızı düşündürür. Kırmızı bir elbise giyindiğinizde size karşı koyamaz çünkü kırmızının erkekler üzerinde afrodizyak etkisi vardır.

Kendinize iyi bakın
Sağlıklı bir yaşam elbette öncelikle sizin için önemli fakat stresten uzak olmanız, sağlıklı beslenmeye özen göstermeniz, spor yapmanız gibi şeyler diğer yandan da onu sevdiğinizi ve onunla uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamak istediğinizi de gösterir. Bu da sevgiyi göstermenin en iyi yollarından biridir.

kendine iyi bakan kadın


Onu övün
Çok fazla poposunu kaldırmadan, yaptığı iyi şeylerin hoşunuza gittiğini söyleyin. Mesela tek seferde kavanoz kapağını açtığı zaman ne kadar güçlü olduğunu söyleyin. Veya iyi araba kullandığını ya da hijyene önem vermesinin harika bir şey olduğunu. Erkek, diğer erkekler arasından neden onu seçtiğinizi bilsin.

Önerilerini mutlaka dinleyin
Hayatınızda önemli bir yere sahip olduğunu ona hissettirmelisiniz. Fikirlerine ve tavsiyelerine değer verdiğinizi bilmeli. Hayatınızdaki sorunları çözebileceğini düşünme fırsatı verin ona. Mesela iş yerinde terfi almak için ne yapmanız gerektiğini sorun. Tavsiyesini dinleyin ve yerine getirin.

Sevgi Nasıl Hissettirilir?

Teşekkür edin
Çöpü boşaltmaya gittiğinde, izlemek istemediğiniz kanalı değiştirdiğinde, yani sizi düşündüğünü veya hayatınızı kolaylaştırıcı herhangi bir şey yaptığında ona mutlaka teşekkür edin. Bu hem onu teşvik eder hem de sizin kıymet bilen tatlı bir insan olduğunuzu görmesini sağlar. İlişkiniz açısından bu çok önemlidir.

Ona sarılın
Yanından ayrılırken ona sımsıkı sarılın. En az yedi saniye ona sarılarak durun. Bu süre belki biraz uzun ama önemli. Bu, onu sevdiğinizi ve ondan ayrılmak istemediğinizi ona gösterir.

Sarılmak


Cinselliğe önem verin
Saatlerce sevişmek elbette güzel fakat ara sıra bu işi hızlıca da yapın. Sizin oksitosin oranınız, onun da dopamin oranı artacak. Siz cinsel ilişki sonrası ona sarıldığınızda hissettiğiniz huzuru hissedeceksiniz, onun ise zevk-ödül merkezi devreye girecek ve mutluluk olacak.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst