Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
32,328
24,135
TEO
22,162
aSk
20,545
Eqe
18,982
16,664
16,013
12,317
11,197

Snapchat, Discord ve Spotify'a Erişim Sorunları Yaşanıyor (Güncelleme)

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
80,754
Tepkime puanı
41,072
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Kullanımın en yoğun olduğu akşam saatlerinde internet dünyasının en çok kullanılan uygulamalarından Spotify, Discord ve Snapchat'te erişim sorunları yaşanmaya başladı.


Üç büyük sosyal medya mecrasında eş zamanlı olarak erişim sorunları yaşanmaya başladı. İlk olarak Spotify ve Discord üzerinden gelen şikayetlerin ardından kullanııclar Snapchat'e de erişemediklerine yönelik paylaşımlar yapmaya başladı.

Akşam, platformların en yoğun kullanıldığı saatlere denk gelen erişim sorunlarının ardından Snapchat ve Spotify'dan açıklama gelirken Discord tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Problemlerin giderilmesine çalışılıyor:Artan şikayetlerin ardından Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Spotify, sorunlar üzerinde çalıştıklarını ve gelişmeleri aktarmaya devam edeceklerini belirtti. Snapchat de yine Twitter hesabı üzerinden benzer bir açıklama yaparak yaşanan sorunlarla ilgilendiklerini belirtti.

Discord cephesinden ise yaşanan sorunla ilgili herhangi bir açıklama gelmedi. Aynı anda üç farklı uygulamada yaşanan bu sorunların neden olduğuna yönelik ise henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Güncelleme: Sorunun kaynağı Google Cloud kaynaklı bir hata

Snapchat, Spotify ve Discord'da kendini gösteren erişim problemlerinin son birkaç saattir pek çok web stiesinde ve uygulamada yaşandığı ortaya çıktı. Erişim problemlerinin sebebinin ise Google tarafından doğrulanan ve Google Cloud'da gerçekleşen bir hata olduğu tespit edildi. Konuyla ilgili açıklama yapıp hatayı teyit eden Google, sorunu çözmek için çalışıldığını açıkladı.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst