Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,011
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Tatlım :)

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
tatlım
•BALIK: Bugün karşılaşacağın olaylar seni biraz üzebilir ama sakin olmalısın tatlım. Sinirlisin filan ama bir çok kişinin de göz hapsindesin. Geçmişi düşünüp pişmanlıklar yaşama sakın. Arkana bakman sadece seni üzer. Giden gitti önüne bak . Sen çok özelsin.
•KOVA: Bugün yine sevgi dolusun . Aşık olmak sana herkesten çok yakışıyor. İşini ve dostlarını ihmal etme. Kafan başka yerdeyken dikkat gerektiren şeylerden uzak ol tatlım.Bir yerini sakatlamanı istemem.Mümkünse yavaş adımlarla eve git dinlen
•OĞLAK: İş hayatında mükemmelsin ama aşkta çok salakça şeyler yapabiliyorsun tatlım. Neden insanlara dürüst olmuyorsun ? Bu sen değilsin, Parasal yönden rahat olsan da ruhen üzelebilirsin.
•YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim
•AKREP: Kişilerle sorun yaşadığında geçmişi hatırlamak seni öfkelendirir sadece tatlım. Neden bazen onları boşvermeyi denemiyorsun ?Ayrıca da kendini çok zorluyorsun tatlım. İşe kendini kaptırmış durumdasın. Seni sevenleri endişelendirme.
•TERAZİ: Yeni insanlar tanımak istiyorsun tatlım ama yorgun gibisin. Bırak dağınık kalsın sen böylede iyisin. Canım sen böyle çok tatlısın. Karşıdaki insanda tatlı durabilir ama ya öküz çıkarsa? İsteklerinin gizli kalmasından yanayım. Zamana bırak.
•BAŞAK: Süper güçleri olan biri değilsin. Birden çok konuya birden yetişmeye çalışma meyveli turtam. Bazen zamana bırak o senin için her şeyi çözer. insanlara karşı açık ol. İnsanlar seni üzebiliyor ama sen karşımdaki üzülmesin diye kendini hırpalıyorsun. Sen değerlisin.
•ASLAN: İyimserliğini hiç kaybetme tatlım. Zor günler geçirebilirsin bu zor günlerden ders çıkarmayı bil. Zaman senin yerine intikam alır.Gelecek planlaması yaptığın günlerdesin fakat sevdiğin insana pekte açık değilsin tatlım. Moralini bozacak şeylere hazırlıklı ol.
•YENGEÇ: Kafanı kurcalayan soruların yanıtını bulmuş gibisin tatlım. Bir heyecanla uyandın bugün. Duyguların yoğunlaşacağı bir gündesin. Duygusal sarsıntılar yaşayabileceğin bir gündesin tatlım. Hayatı yavaş yavaş anlamaya başladın. Geçmişi yinede düşünme ileriye bak.
•İKİZLER: Enerjine hayranım tatlım bitmek nedir bilmiyor. Ve acı seni her seferinde teğet geçiyor.Neyi ne kadar takman gerektiğini biliyorsun. kendini mali işlerlerle sıkmasan diyorum. Gençsin güzelsin hayatın akışına bırak kendini. seviyorum seni.
•BOĞA: Bugün kendini eve kapatmak yerine dışarı çıkıp arkadaşlarına zaman ayırmalısın tatlım.Kafanı karıştıran şeylerden bazen kaçmak gerekir. Ayrıca insanlara bir şeyler anlatma yeteneğine dur de su böreğim. Arkadaşların bitti şimdi ailene sarmış durumdasın. Enerjine hayranım
•KOÇ: Günlerdir o kadar yoğunsun ki tatlım sonunda rahat bir nefes alıyorsun.Bugünlerde değişiklik peşindesin ama sen yinede ekşından uzak ol, Sağlığına da özen göstermelisin çiğ köftem şu sıra havaların götü başı ayrı oynuyor hasta olmanı istemem.Sorunlarını ise büyütme koyver gitsin.

Pretty

TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
İkizler
•İKİZLER: Enerjine hayranım tatlım bitmek nedir bilmiyor. Ve acı seni her seferinde teğet geçiyor.Neyi ne kadar takman gerektiğini biliyorsun. kendini mali işlerlerle sıkmasan diyorum. Gençsin güzelsin hayatın akışına bırak kendini. seviyorum seni.

Ayy ayy :D saçımı da savurayim.Bende seviyor seni :D

ELiF

TF Üyesi
Mesleğin
Öğrenci
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Yay
•YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim

:D :D :D

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir

Sea

TF Üyesi
Mesleğin
-
Cinsiyetiniz
Bayan
Memleket
06 Ankara
•KOÇ: Günlerdir o kadar yoğunsun ki tatlım sonunda rahat bir nefes alıyorsun.Bugünlerde değişiklik peşindesin ama sen yinede ekşından uzak ol, Sağlığına da özen göstermelisin çiğ köftem şu sıra havaların götü başı ayrı oynuyor hasta olmanı istemem.Sorunlarını ise büyütme koyver gitsin.

Peri

TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Oğlak
Memleket
34 İstanbul
YAY: Sevdiğin insanla bugün aranız iyi değil tatlım biliyorsun ki hatalı sensin. Burnun düşse onu yerden almazsın ama buda sevgili yani. ayrıca bugün güneş adeta senin için açıyor tatlım bir şans oyunu oynasan diyorum şans senden yana. tutmazsa kuponun parasını ben öderim

tamam öde , :D::D

S

Sessiz

Guest
Dün oynadım bugün tutmaz o kupon Akrep'e çok benziyorum ama 21 olaydı iyiydi 22 olmuşum kahretsin.

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
•BAŞAK: Süper güçleri olan biri değilsin. Birden çok konuya birden yetişmeye çalışma meyveli turtam. Bazen zamana bırak o senin için her şeyi çözer. insanlara karşı açık ol. İnsanlar seni üzebiliyor ama sen karşımdaki üzülmesin diye kendini hırpalıyorsun. Sen değerlisin.

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
[MENTION=15458]Sessiz[/MENTION] senin burcun yok burda :))

A

aSk

Guest
•TERAZİ: Yeni insanlar tanımak istiyorsun tatlım ama yorgun gibisin. Bırak dağınık kalsın sen böylede iyisin. Canım sen böyle çok tatlısın. Karşıdaki insanda tatlı durabilir ama ya öküz çıkarsa? İsteklerinin gizli kalmasından yanayım. Zamana bırak.

:)))

ÇağanCan

TF Üyesi
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Aslan
Memleket
07 Antalya
•ASLAN: İyimserliğini hiç kaybetme tatlım. Zor günler geçirebilirsin bu zor günlerden ders çıkarmayı bil. Zaman senin yerine intikam alır.Gelecek planlaması yaptığın günlerdesin fakat sevdiğin insana pekte açık değilsin tatlım. Moralini bozacak şeylere hazırlıklı ol.

Peki hazır olurum ((:)

Cigdem

TF Üyesi
Mesleğin
kendi işyerimde yönetim
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Başak
Memleket
35 İzmir
[MENTION=15458]Sessiz[/MENTION] hıı anladı ben