Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
22,372
TEO
20,703
aSk
19,734
18,632
Eqe
18,253
14,333
11,256
10,986
10,963

♎ TERAZİ BURCU 12 Nisan - 18 Nisan

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
68,016
Tepkime puanı
34,825
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Terazi burcu 12 – 18 Nisan haftalık burç yorumları

Terazi burç yorumları: 12 Nisan’da Koç burcunda gerçekleşecek Yeni Ay sizlerin ikili ilişkilerini gündeme getiriyor. Bu dönemde ilişkimiz konusunda tamam ya da devam kararı alabiliriz. Evliliğinde sorun olanlar aradaki kırgınlıkları düzelterek, yeni bir sayfa açarak daha güçlü bir aşkla yola devam edebilirler. Ortak iş açmış olanlar varsa yeni bir projeyle güzel maddi kazançlar elde edebilirler.

İlişkin varsa veya evliysen eşinle / partnerinle ilgili gelişen bazı koşullar için harekete geçmen gerekebilir. Birlikteliğinizden olan beklentilerini ifade edebilir ve dengeleri devam ettirmek adına yeni girişimler yapabilirsin. Eğer ilişkimiz yoksa hayatımıza yeni biri girebilir ya da yeni bir iş birliğine başlayabiliriz. Eğer ilişkimiz varsa ve birtakım sorunlar yaşıyorsak partnerimiz ya da eşimizle kırıcı olmadan açık ve net konuşmalar yapmayı denemeliyiz.

Hem aşk hayatınız hem de çocuğunuz ile ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofiste güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni Ay, yeni bir ilişkiyi de beraberinde getirebilir. Yalnızlar bu Yeni Ayla beraber artık eski sevgilinizi aklınızdan çıkarmanız gereklidir.

Eğer ilişkinizde üstünü kapattığınız sorunlar varsa ve ikiniz arasında bitmeyen bu problemler devam ediyorsa ayrılmaya karar verebilirsiniz. Bu kararı karşı taraf veya ortaklaşa verebilirsiniz.
Bu süreçte yeni bir ilişkiye veya iş birliğine başlaman olası. Var olan bir ortaklığın varsa birlikte yeni bir projeye girmek veya koşullarınızı devamını sağlayabilmek adına aksiyon almanız gerekebilir. Bunların yanında kariyer, ev ve aile hayatın arasındaki düzeninle ilgili hassasiyet hissedebilirsin.

Bu yeniay ile birlikte ilişkilerdeki tecrübe ve deneyimlerini hayatına yansıtman gereken, farkındalıklarla dolu iki haftalık bir süreç başlıyor. Bugün yaşadığın olaylara karşı geçmiş deneyimlerini ve tecrübelerini ne kadar kullandın? Artık bunu bilmen ve uygulaman gerek. Hayatında yeni bir sayfa açmak istiyorsan bunları yapmalısın.

Venüs’ün Boğa burcuna geçişi ile maddi anlamda türlü şans ve fırsatlar elde edebilir, kazançlarınızı arttırabilir, borç ihtiyacınız var ise bunu karşılayabilir, ödemelerinizi daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Eğer bir partneriniz var ise paranızı daha çok onun için harcayabilir, eşinizin maddi koşullarında güzel gelişmeler meydana gelebilir, ortaklaşa yürüttüğünüz bir takım işleriniz var ise kazançlarınızda artışlar meydana gelebilir.

Eğer partneriniz yok ise bu dönemde başlayan ilişkilerin cinsel motivasyonu çok güçlü olur ve biraz da sorunlu karakterleri kendinize çekmeniz kuvvetle muhtemeldir ve maddi olarak güçlü kişilerde olacaktır bunlar.

Gelir gider dengeni kurmakta başarılı ve kontrollü olabileceğin günlerdesin. Bağlı olduğun ortaklıktan kazanç sağlayabilir veya bir alacağını tahsil edebilirsin. Maddi konularda şanslı olacağın bu dönemde yapmış olduğun yatırımlarından gelir elde edebilirsin. Eşinin maaşına alacağı zam haberi içsel olarak seni rahatlatabilir ve güvende hissettirebilir. Hiç beklemediğin bir para elde edebilirsin. Yatırımlarında ani hareketlenmeler olabilir. Eş veya ortak gelirlerde beklenmeyen gelişmeler yaşanabilir.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst