Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,766
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,068
12,384
11,263
10,921
10,910
10,544

Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

bLa

TF Üyesi
Katılım
11 May 2014
Mesajlar
203
Tepkime puanı
13
Puanları
0
Mesleğin
IRCHelper
Cinsiyetiniz
Bay
[h=2]Terazi Burcu ile Akrep Burcu Uyumu[/h]
Duygularını belli etme konusunda her zaman poker suratlı şeklinde adlandırılan Akrepler, hisleri oldukça gelişmiş özelliktedir. Terazi Burcu’nun da duygu konusunda ön plana çıkması ve iyi niyetli hali, bu burçlar arasında, en azından iyi niyet açısından bir yakınlık olabileceğine işaret eder. Akrep Burcu’nun güvenebileceği insanların yanında olması ve güven konusunda sorun yaşayacağı insanları çabuk silmesi, Terazi Burcu ile yakın bir ilişki kurmasına sebep olur. Terazi Burcu’nun insanlara güven verdiği ve sevildiği bilinmektedir.
[h=3]Terazi Burcu ile Akrep Burcu’nun Aşk Hayatı[/h]Sıkı bir şekilde aşık olmaya uygun yapıdaki iki burç, güzel bir aşk hikayesini ortaya koyabilir. Zaman zaman gel git yaşansa da birbirlerini ciddi anlamda severler. Hem genel cazibeli yanı hem de ihtiraslı tarafı, Terazi Burcu için aşkının artmasına yol açar. Akrep Burcu’nun, Terazi Burcu’nun adalet anlayışından etkilenmesi ve ona güvenmesi de derin bir şekilde aşık olmasına yol açar.
[h=3]Terazi Burcu ile Akrep Burcu’nun Evlilik Hayatı[/h]Uyumlu bir evlilik için Akrep Burcu’nun favori burçlarından birisi de Terazi Burcu’dur. Karar alırken zorlanan Terazi Burcu’nun tutarlı olması ve dürüstlüğü, duygusal olan Akrep Burcu için evlilik hayatında sevginin kalıcı olmasını sağlar. Terazi Burcu’ndaki duygusallığa karşı olan zaaf, duygusal Akrep Burcu’na düşkün olmasına ve onu kırmamama konusunda özen göstermesine zemin hazırlar.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst