Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
36,155
27,022
Eqe
23,866
TEO
22,076
aSk
20,422
19,994
17,839
12,417
11,062

Tower of God Webtoon Konusu

  • Konbuyu başlatan saphira
  • Başlangıç tarihi
S

saphira

Guest
Hikaye, tanrının Kulesi adındaki yerde geçmektedir. Burası kademe kademe testlerden oluşan bir kuledir. Testleri geçtiğin zaman ise bir üst kademeye ulaşıyorsun. ve kulenin en tepesine ulaştığında istediğin bir dileğin gerçek oluyor.

Kule; iç kule ve dış kule olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Ve de bu dünya ile alakası olmayan fantastik bir evrenin içinde yer almaktadır. Gökyüzü, güneş, yıldızlar bu dünya da mevcut değildir. Dış kule farklı ırkların yaşadığı skin bir yerdir ve kulenin sakinlerinden seçilen kişiler kuleyi tırmanabilir. Ama nadir de olsa kule sakini olmayan ve seçilmemesine rağmen iç kuleye girenler olabilmektedir. Bu seçilmeyen kişilere "kuralsız ya da seçilmeyen" denir.

Ana karakterimiz olan Baam da bir kuralsızdır. O zamana kadar ki kuleye giren her kuralsız güçleriyle ve kötülükleriyle kuleye korku salmış ve kuleye yıkım getirmişlerdir. Ama Baam her yönüyle sıradan bir insandır ve tek istediği arkadaşıyla (Rachel) yeniden buluşmaktır. bu nedenle kuleyi tırmanmaya karar vermiştir. Ama kulenin testleri "normal" bir insanın hayatta kalabileceği düzeyde değildir.


-ALINTI-
 

Trao

TF Üyesi
Katılım
23 Ara 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
24
Konum
Beyaz Şehir Flevance
Cinsiyetiniz
Bay
Güzel manhwadır. Karakter çeşitliliği bol olması benim için artı puan.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst