Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
20,304
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,622
12,893
11,258
10,921
10,916
10,544

Trafik Polisi

Carpediem

TF Üyesi
Mesleğin
Formen
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
İkizler
Memleket
55 Samsun
geçen hafta sabahın köründe trafik kontrolüne takıldım. 35'lerinde bir polis beni durdurup "ruhsat" dedi. ruhsatım yanımda yoktu. hafta sonu "aman arabada kalmasın gecenin bir yarısı buralarda" diyerek yanımıza almıştım sonra arkadaşta unutmuştum. yüzümde en çaresiz ve salak ifademle "ıyy şey bakayım buradadır inş allah'ın izniyle hocam" dedim. aslında hocam demedim. ilk defa bir polis ile muhatap olmuyorum bu ikinci ama hitapta problem var. ne desem bilemiyorum.

kenarda bir süre bekledim. bu arada arkadaşımı aradım, uyuyor. sonra polis ağbiy yanıma geldi. ben maymunluk yaptım. "acaba ruhsat taşımamak önemli bir şey mi? peki bu ölümlü hayatta bir ruhsatın ne önemi var bey abi, foklar bile yalnız" dedim. sonra plakayı sorgulattırdı. uzaklaştı. endişeyle hakkımda vereceği cezayı beklerken uzaktan eliyle "geç hadi geç" yaptı. teşekkür edememiştim.

bu sabah aynı yerde polis ağbiyler bekliyordu. "allah dedim benimki de ordaysa selam vereyim" baktım orda ama meşguldü, arkası dönüktü. yavaşladım, yanından geçerken gözüm üstündeydi. son anda belki de hissedip arkasını döndü. yüzüne dik dik bakıp güldüm, önce selam verdim sonra el salladım. o da bana kafasını salladı.

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content