Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
25,770
TEO
20,703
20,074
aSk
19,736
Eqe
18,252
15,755
11,256
11,008
10,970

Transparan gelinlik modasına bir yenisi daha eklendi!

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Herhangi bir moda meraklısı, 'Hepsini 2020'de gördüm. Artık hiçbir şey beni şoke edemez' diye düşünebilir ancak, şaşıracağınız şeyler daha bitmedi. 2020'nin son günlerinde ortaya çıkan transparan gelinlik modasına bir yenisi daha eklendi.

Transparan gelinlik modasına bir yenisi daha eklendi!

Tıpkı diğer kıyafetlerde olduğu gibi gelinliklerde de standartların aşıldığı bir gerçek. G-string gelinliği daha unutamamışken şimdi de, üst bölümü transparan gelinlik moda tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Göğüs uçlarının denk geldiği bölüme çiçek desenleri iliştirilen gelinlik, oldukça cesur bulundu.

Facebook'ta bir gelinlik-düğün grubunda paylaşılan gelinlik, kullanıcılardan komik mesajlar gelmesine yol açtı.

Screenshot_11

'DÜĞÜNÜMDE UTANMAK İSTEMEZDİM'

Bir kullanıcı, 'düğün boyunca kayınpederimin ya da diğer aile üyelerinin göğüslerimin kayıp kaymayacağına bakmasını düşünmek çok zor. Düğün günümde utanmak istemezdim' yazarken bir diğer kullanıcı, 'düğünüm için göğüs uçlarımda yıldızlar istiyorum. Bu benim için bir yıldız patlaması olacak' dedi.

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
: )) iyice sacmaladilar artik ..

gelinlik anlamini yitircek : )

First panel title

First panel content