Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
sdC
18,115
17,481
14,130
11,256
10,986
10,961

Uzun vadeli ilişkiler

OKK

Banlı Üye
TF Üyesi
Katılım
7 Eyl 2020
Mesajlar
1,356
Tepkime puanı
886
Puanları
113
Yaş
35
Konum
İstanbul
Mesleğin
Atom Flashcut Operatör
Cinsiyetiniz
Bay
Yaş
35
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
Git,Hack,OpenSource
Uzun Süreli Bir İlişkiden Ayrılmanız İçin Kendinizle Gurur Duymanız Gerekir Neden;
Tanıdık olana bağlı kalmak çok daha kolay.
Gönderi için resim

Uzun vadeli bir ilişkiden ayrılmak güç gerektirir. Bu kişiyle o kadar uzun süredir birliktesiniz ki, onlar olmadan var olmayı hayal etmek zor. Senin için çok şey ifade eden birinden uzaklaşmak, yürek burkan hissedebilirken, uzun vadeli bir ilişkiyi bıraktığın için kendinle gurur duymalısın.
Tanıdık olana bağlı kalmak çok daha kolay.
Mutsuz olsanız bile, rutininize alıştığınız için ilişkinizde kalmak cazip geliyor. En kolay seçenek, değişiklikten kaçınmak, zaten bildiklerinize bağlı kalmak, böylece istenmeyen sürprizlerle karşılaşmamaktır. Daha zor seçeneği, daha korkutucu seçeneği, daha yürek kırıcı seçeneği seçmeniz cesurca. …
Standartlarınızı Yüksek Tutun, Bir Süre Yalnız Kalmanız Gerektiğinde Bile
Kendini yalnız hissetmemek için standartlarını geçici olarak düşürmektense yüksek tutmak çok daha iyidir.
Gönderi için resim

Kendi başına olma fikrinden rahatsız olsanız bile standartlarınızı yüksek tutun. Boş bir yatakta yatmaktan nefret etseniz bile. Dünyadaki her şeyden çok bir ilişki istiyorsan bile.
Size uymayan, size saygı duymayan, sizi hak etmeyen birine razı olmak istemezsiniz, çünkü bunun yerine yalnız kalmaktan endişe duyuyorsunuz.
Bir süre kendi başına olsanız bile, yanlış ilişkide olmaktansa bekar olmak çok daha iyidir. Kendini yalnız hissetmemek için standartlarını geçici olarak düşürmektense yüksek tutmak çok daha iyidir.
Gecelerinizi yalnız geçirmek her zaman rahat değildir, ancak gecelerinizi size korkunç davranan biriyle geçirmekten daha iyi bir seçenektir. Yanlış ilişkinin iyi gittiğini düşünmekten daha iyi bir seçenek.
Duygusal tükenme şaka değildir ve kendisini diğer çeşitli stres faktörleri olarak gizleyebilir. Ne zaman sınırınızda olduğunuzu ve sisten nasıl sonsuza kadar görebileceğinizi tanımanın zamanı geldi.
Günlük duygular sizi, küçük bile olsa tüketir.
Her bir olumsuz duygunun öngörülebilir bir gelecek için bizi tamamen raydan çıkarmakla tehdit ettiği bir noktaya geldiğimizde, aslında dirençten yoksun olduğumuz değil, duygusal aşırı yükün doyma noktasına geldiğimiz anlamına gelir.
Bu küçük rahatsızlık mı? Sorun bu değil. Uzun zamandır karmaşıklaşan sorunun devrilme noktası budur. Yüzeyde neyin yanlış olduğunu düzeltmenize gerek yok. …
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst