Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
20,122
aSk
19,734
Eqe
18,257
14,218
12,751
11,262
10,921
10,916
10,544

Vazgeçilmez Erkek Olmanın Yolları

aRmin

TF Üyesi
Katılım
6 Ağu 2014
Mesajlar
431
Tepkime puanı
141
Puanları
0
Mesleğin
Öğretmen
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
24
Burc
Koç
Memleket
17 Çanakkale
Hayatınızdaki kadın için vazgeçilmez, yeri doldurulamayan bir erkek olmak istiyorsanız; bunları gözönünde bulundurmalısınız.

O yokken onu düşündüğünüzü bilsin


Kadınlar kendilerini toparlayacak, sahiplenecek büyü gibi erkeklerin peşindeler. Yaşamla ölüm arasında gidip gelen kararsız ruh hallerinin tek açıklaması, "birine ya da bir yere ait olduğunu" hissetmemektir. Yorgunlardır, bıkkınlardır, nedensiz bozulan moralleriyle kardeşlerdir... Bir korunma alanı ararlar, dinlenip yenilenecek, enerjilerini tekrar toplayacak bir erkek. "Sıkıntılı" ya da "amaçsız" bulduğu hayatını yaşarken, onu düşünen bir erkek.

Klişeleşmiş "kadına çiçek yollayın" sohbetinin bunca yıldır favori olmasının nedenini bilmiyorsanız söyleyelim mi; çünkü kadın, o yokken onu düşünen birinin varlığını alakasız bir anda gelen bu çiçekle hisseder. Sizin çiçek vermenizden daha etkili, doğru dürüst konuşamayan saf bir çiçekçi çırağının ona çiçek götürmesi. Üstündeki tek bir kart sizi taşır, yumru bırakır kalbine, özletir sizi. Kadın o an gülmez ama gülümser. Ve o var ya, en gizemli gülümseyiştir işte. Bin kahkahaya bedeldir.

Sanal da olsa rakip kadın yaratın


Basit taktiklerin en büyük riski, herkes tarafından bilinmesidir. Yerli yersiz ve beceriksizce kullanıldıklarından ayağa düşerler. Erkekler, yine kendi hemcinslerinin aptallıklarından nice silahlarını topal etmişlerdir. Sizin kadınınızın, başka bir kadının varlığını bilmesi gerektiğini söylemiyoruz, size başka kadınların da ilgi duyduğunu hissetmesi yeter. Başkalarınca da gözlenen, istenen, özlenen bir hergele olmanız, favori bir erkek olarak görünmenizi sağlar.

Başka bir kadın, peşinizde veya değil, ama size karşı ilgili... Bu kadının sizin kadınınızda yaratacağı tahribatı tahmin etsenize. Ve sizin bu ilgiye cevap vermiyor gibi görünen cevap verir haliniz... Belirsiz, berbat bir "uyduruk flört" durumu. Sürekli "manyaklaşma" diyerek reddeden siz... "O halde bir daha görüşüp konuşma onunla" diyerek saldırganlaşan o. Üstünüze daha da fazla düşen; sizi bir adım daha favorileştiren...

Sürprizlerle dolu olduğunuzu her zaman hissettirin


Kadınların en büyük ruh girdaplarından birisi, rutine girmiş olduğuna inandığı hayatıdır. Bulunamayan çıkış yolu, sürekli akıp giden, yani kaybedilen zamanın verdiği tedirginlik...

Hayatı "den den" işaretlerinden ibaret bir kadın için, yarınını tahmin bile edemediği, yırtıcı, aşklı, meşkli, karanlık bir erkek... Yani bir ikon. Yarı tanrı bir adam. Sürekli viraj değiştiren, sorduğu sorunun sırlarını kendi içinde taşıyan, kadına kendisini sözleriyle tanıtmayan; yaşadıklarıyla yaşattıklarıyla bizzat anlatan bir adam. "Den den"leri yıkıp, virgüllerle bezeli, ünlemlerle biten cümleler gibi bir adam. Favori bir adamdır.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst