Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
TEO
19,759
aSk
19,735
Eqe
18,257
13,005
12,358
11,263
10,921
10,910
10,544

Yağ Bezeleri

Ralph

TF Üyesi
Katılım
5 Nis 2015
Mesajlar
757
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Koç
Memleket
53 Rize
İnsanoğlu her şeyi tam kusursuz ister ama bazı lekeler, benler, ameliyat izleri ya da en sık karşılaştığımız yağ bezeleri bu kusursuzluğu bozuyor. Hem kadınlar hem de erkekler güzelliğine, karizmasına gölge düşüren bu perdeleri kaldırmak için çare arayıp duruyor. Lekelerden, izlerden, benlerden kurtulmanın yöntemi olduğu gibi yağ bezelerinin de bir çaresi var.

Genellikle 20 ile 40 yaşları arasında karşılaştığımız yağ bezelerinin oluşma sebepleri arasında genetik etkenler ya da kan yağlarının yüksek olması gibi sebepler yer alıyor. Yağ bezesinin kendiliğinden geçme şansı oldukça düşük. Böyle bir durumdan mustaripseniz yani yağ bezesi ile savaşmak durumdasınız mutlaka bir uzmana başvurmalısınız.

Yağ Bezeleri“Ne yapılabilir” diyorsanız size lazer ile yağ bezelerinden kurtulabileceğinizi söylemek isterim. Siz biz kadınlara nazaran bu tür yöntemleri kullanmayı zaman ayıramadığınız ya da sosyal hayatınızı etkileyecek düşüncesi ile pek tercih etmiyorsunuz ama uygulamanın en avantajlı tarafı hiçbir ağrı ya da sancı hissetmemeniz. Bu tür sorundan kurtulup özgüveninizi arttıracak bir yöntem var. Fraksiyonel Karbondioksit CO2 lazer, gözaltı ve üst göz kapağındaki yağ bezeleri lekeler, benler, ince veya derin çizgiler, elastikiyetini, canlılığını yitirmiş deri için kullanılabiliyor. Genelde 1-2 seans uygulanan uygulamada, işlem öncesinde göz içine lens gibi bir aparat yerleştiriliyor ve daha sonra problemli bölgeye lazer atışları yapılıyor.

Belki de uzun yıllardır sizi aynalara küstürecek kadar canınızı sıkan yağ bezeleri tedavisi için kullanılan bu uygulama ağrı yaratmıyor ama bu işlem sosyal hayatınızı 3-5 gün etkilese de kısa sürede sosyal hayatınıza dönebiliyorsunuz. Yağ bezelerinizden ağrısız- sancısız kurtulmanız mümkün. 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst