Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
21,031
TEO
20,703
aSk
19,734
Eqe
18,253
18,167
14,205
11,256
10,986
10,963

♋ YENGEÇ BURCU 01 Mart - 07 Mart

TheGirLinBlack

Geceye aşık bir kadını güneşin yapamazsın..
Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
"Hafta başında Kova burcunda hareket eden Merkür ile İkizler - Yay aksında hareket eden ay düğümleri arasında gerçekleşen olumlu açı etkisini gösteriyor."

Haftanın Şarkısı: Mehmet Erdem – Gibi Gibi

Haftanın Motivasyon Sözü: Önce kendini bir bul bakalım. Ayağında diken yarası olmayan, sinesine gül kokusu süremez.

Hafta başında Kova burcunda hareket eden Merkür ile İkizler - Yay aksında hareket eden ay düğümleri arasında gerçekleşen olumlu açı etkisini gösteriyor. Geçmişten getirdiğiniz bazı korkularınızla yüzleşiyorsunuz. Artık kendinizi tedavi etmelisiniz ve bazı konularda noktayı koyup önünüze bakmalısınız. Bir süredir bu konuda zorlanma ve direnme arasında gidip geliyordunuz ancak Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle bu konudaki fikirleriniz değişebilir ve kendiniz için bir mücadele başlatabilirsiniz.

Venüs ve Uranüs’ün hoş uyumu, arkadaşlarınızla ilgili bazı konuları daha iyi anlamanızı sağlayabilir. Olayların nedenlerini anladıkça arkadaşlarınızla olan iletişiminizde de bu yönde bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Merkür ve Jüpiter’in de Kova burcundaki kavuşumu, sizi bu noktada destekleyebilir. Ama düzenlemek ve güncelleme yapmak, bir sistemi iyileştirmek içindir. İfadelerinizin ve fikirlerinizin de bu amaca uygun olması gerekiyor. Aksi halde, abartılı bir tutumunuzun olması sizi kaş yaparken göz çıkarmak durumuna düşürebilir.

Güneş ve Kuzey Ay Düğümü arasındaki zorlu açı, gizlenen ve sizin gizlediğiniz bazı konularla ilgili can sıkıcı gelişmeleri beraberinde getirebilir. Pallas’ın da Balık burcuna geçmesiyle, bu bir şeylere anlam vermenizi ve netlik kazandırmanızı kolaylaşacaktır. Kararlarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: sdC

sdC

Tanısan sen de sevmezsin..
Yönetici
Süper Admin
Mesleğin
Eğitim Görevlisi
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yengeç
Memleket
17 Çanakkale
İlgi Alanı:
Jazz ve Belgesel
Hicbir sey anlamadim:))))

Insallah basima kotu birsey gelmez:)

TheGirLinBlack

Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Hicbir sey anlamadim:))))

Insallah basima kotu birsey gelmez:)

Bir seyin kendine özel alakali durumlarda en kötüsünü düsünmek yeterince kötüdür sayin süper admin hocam : )

sdC

Tanısan sen de sevmezsin..
Yönetici
Süper Admin
Mesleğin
Eğitim Görevlisi
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yengeç
Memleket
17 Çanakkale
İlgi Alanı:
Jazz ve Belgesel
Bir seyin kendine özel alakali durumlarda en kötüsünü düsünmek yeterince kötüdür sayin süper admin hocam : )
Venus diyor, Mars diyor, yetmez gibi Gunes, merkur, uranus, kizil ay diyor. Bu kadar uzay cismiyle bas edemem ben..

Pallas’ın da Balık burcuna geçmesiyle, bu bir şeylere anlam vermenizi ve netlik kazandırmanızı kolaylaşacaktır.
Bu biraz icimi rahatlatti..:p

TheGirLinBlack

Yönetici
TF Root
Cinsiyetiniz
Bayan
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Allah hepimizin isini ras getirsin ..

amin 🙏

First panel title

First panel content