Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
27,602
21,086
TEO
20,703
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,315
11,256
11,141
11,008

Yengeç Burcu Ekim 2021

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
75,745
Tepkime puanı
39,363
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Yengeç Burcu - Aylık


"Sevgili Yengeçler ve Yükselen burcu yengeç olanlar; korku ve umutlarınızı dengede tutarak ilerleyeceğiniz bir Ekim ayı sizi bekliyor. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeniayla, bir süredir hazırlığını yaptığınız ya da hayalini kurduğunuz konularda adım atabilirsiniz. Ana gündeminiz eviniz, aileniz ve aile kurma üzerine fikirleriniz olacaktır. "


Sevgili Yengeçler ve Yükselen burcu yengeç olanlar; korku ve umutlarınızı dengede tutarak ilerleyeceğiniz bir Ekim ayı sizi bekliyor. 6 Ekim’de Terazi burcundaki yeniayla, bir süredir hazırlığını yaptığınız ya da hayalini kurduğunuz konularda adım atabilirsiniz. Ana gündeminiz eviniz, aileniz ve aile kurma üzerine fikirleriniz olacaktır. Bu fikirlerinizi etkileyecek kararlar alabilir, ev ve aile sahibi olmakla ilgili teklifleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. 6 Ekim’de
Plüton da Oğlak burcunda ileri hareketine başlıyor. İkili ilişkilerinizde ve sosyal ilişkilerinize yeni bir soluk getiriyorsunuz. Hatalarınızın ve neleri eksik yaptığınızın artık farkındasınız. Kendinizle ilgili bir şeyleri yeniden kurmuş olmak fikrine alışmalısınız.

7 Ekim’de Venüs Yay burcuna geçiyor ve çalışma ortamınızda, sorumluluk alanlarınızda sıcak uyumlu ve düzenli zamanlar yaşayacağınız bir dönem başlıyor. Kazancınız ve sağlığınızla ilgili konular iyileşmeler yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinden yeni arkadaşlıklar doğabilir.

8 Ekim’deki Güneş Mars kavuşumu, aile hayatınızla ilgili gündemi yoğunlaştırabilir. Sorumluluk almanız, evinizin düzenlemesi ya da aile bireylerinizle olan paylaşımlarınız konusunda uzun mesailer harcamanız gerekebilir. Güneş’in 9 Ekim’de geri hareketteki Merkür ile de kavuşması, bu yoğunluğun içine bazı aksaklıklar ya da eski konuların dahil olmasına neden olabilir. Telafi etmeniz gerekenler hatalar ya da kayıplar ortaya çıkabilir. Bazı hesaplar yeniden görülüyor.

11 Ekim’de Satürn’ün Kova burcunda ileri hareketine başlamasıyla korkularınızın üzerine giderek yeni sorumluluklar alabileceksiniz. Burada önemli olan, önce bir sorun olduğunu sonrasında da bu sorunun size verecek bir mesajı olduğunu kabullenmenizdir. Kabullendiğiniz her durum, hayatınızı dönüştürme fırsatı sağlayacaktır. Birkaç gün sonrasında, 19 Ekim’de Jüpiter’in de Kova burcunda düz hareketine geçmesi, buradaki tavrınıza göre sonuçları iyi ya da kötü yönde büyütebilir, fırsatlar ve fırsatların etkilerini arttırabilir. Ek gelir elde ettiğiniz alanlarda daha yüksek meblağlara erişebilirsiniz. Özellikle aile kaynaklarınızın kullanımı konusunda, yeni imkanlar doğabilir.

18 Ekim’de Merkür Terazi burcundaki geri hareketini sonlandırıyor. Yeni bir adım atmadan önce, tüm meseleleri hallettiğinizden eminseniz artık işleriniz hızlanabilir ve sonuç almaya başlayabilirsiniz. Öğrenecekleriniz ve aile bireylerinden göreceğiniz destekler bu dönem ön plana çıkabilir.

20 Ekim’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay ile birlikte, hayatınızın her noktasında zirveyi hedeflediğiniz alanlarda dengeli ve ölçülü hareket etmeyi öğreniyorsunuz. Elde etmek istedikleriniz için enerjinizi doğru kullanmak için çaba gösterebilirsiniz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alabilir, kendi işinizi kurmakla ilgili çalışmalarınıza son şeklini verebilirsiniz.

23 Ekim’de Güneş’in Akrep burcuna geçmesi, yeteneklerinizi kazanca dönüştürmek ya da çevre edinmek konusunda sizi destekliyor. Bir dönemin başladığına şahitlik edebilirsiniz. Yatırım yapmak, hayatı tutku duyduğunuz şeylerden yakalamakla ilgili yatırımlarınız olabilir. İlerleyen günler de yani 30 Ekim’de Mars’ın da aynı yere gelecek olması, fikirlerinizi eyleme dönüştürürken izleyeceğiniz stratejik adımları belirleyecektir. Hobi edinmek ve yeni enerji alanınızı hareketlendirmek adına yeteneklerinize uygun yeni kültür aktiviteleri arayışınız olabilir.


Motivasyon Sözü: "Kişi yola nereden başlarsa başlasın, onu tanımlayan kökleri değil ulaşmaya çalıştığı menzildir."
 
  • Beğen
Tepkiler: sdC

sdC

Tanısan sen de sevmezsin..
Yönetici
Süper Admin
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
27,602
Tepkime puanı
26,719
Puanları
1,903
Konum
Beykoz
Mesleğin
Eğitim Görevlisi
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yengeç
Memleket
17 Çanakkale
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
Jazz ve Belgesel

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst