Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
26,498
TEO
20,703
20,603
aSk
19,736
Eqe
18,252
16,087
11,256
11,008
11,003

Yengeç Burcu Eylül 2021

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
74,237
Tepkime puanı
38,499
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
"Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; aile kavramının ve aile hayatının gündeminizde yer tutacağı bir Eylül ayı sizi bekliyor. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle birlikte aile ortamınızda dengeyi sağlamaya odaklanıyorsunuz. Bazı hususlarda adaleti sağlamak sizin fikirlerinizle mümkün olabilir. Burada bir gayret gösterirken aynı zamanda iş hayatınızı etkileyecek gelişmelere de tanıklık edebilirsiniz. Yer değişikliği ve taşınmayla ilgili konularınız hız kazanabilir."

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar; aile kavramının ve aile hayatının gündeminizde yer tutacağı bir Eylül ayı sizi bekliyor. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle birlikte aile ortamınızda dengeyi sağlamaya odaklanıyorsunuz. Bazı hususlarda adaleti sağlamak sizin fikirlerinizle mümkün olabilir. Burada bir gayret gösterirken aynı zamanda iş hayatınızı etkileyecek gelişmelere de tanıklık edebilirsiniz. Yer değişikliği ve taşınmayla ilgili konularınız hız kazanabilir.

07 eylül, Başak burcundaki yeniay ile kendinizi yeniden yapılandırıyorsunuz. Bir şeylerin hazırlığını yaptınız ve emeğini verdiyseniz, artık önünüzdeki engellerin hepsinin kalktığını görebilirsiniz. Geçmişin etkisinden ve sizi yavaşlatan her şeyden, herkesten uzaklaşıyorsunuz. Yeni bir çevre, yeni bir bakış ve yeni insanlarla hem sosyal hayatınızı hem de aşk hayatınızı iyileştirebileceksiniz.

10 Eylül, Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle birlikte, ikili ilişkilerinizde tutkulu bir döneme giriyorsunuz. Partnerinize yoğun duygular hissettirebileceğiniz gibi üzerinde bir baskı da kurmak isteyebilirsiniz. İstekleriniz gerçekleşene kadar böyle bir yolda devam etmek, bir süre sonra planlarınızı tersine çevirebilir. Kendinizi ve karşınızdaki insanları sıkı sıkıya bir mekanizmanın içinde tutmak yerine, yaşayarak anlamayı ve anladıklarınızdan keyif almayı bilmelisiniz.

15 Eylül, Mars’ın Terazi burcundaki seyahatiyle birlikte harekete geçmekte zorlandığınız konularda cesaret kazanıyorsunuz. Ailenizin desteğini alacağınız ve sizin de aynı şekilde onları destekleyecek, birlikte planlar yapıp yine birlikte uygulamaya geçeceğiniz bir dönem olabilir. Kimi zaman bazı kararsızlıklar yaşamak, size hiçbir şekilde yol alamayacağınızı hissettirebilir. Bu hissin üstesinden, emin olduklarınızla gelebilirsiniz ve yaşam alanınızdaki girişimleri daha güzel şekilde yapabilirsiniz.

21 Eylül, Balık burcunda gerçekleşecek dolunay ile hedeflerinizin yönünü değiştirebilirsiniz. Kendinizle ve inandığınız değerlerle ilgili bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Artık eski düşüncelerden kurtulmanın zamanına geldiğini görebiliyorsunuz. Kendinizi de bu yönde geliştirmek için kararlarınızı şekillendirebilirsiniz. Yabancı platform ve kültürlerle ilgili çalışmalarınız artık sona gelebilir, kendinizi ve fikirlerinizi sunabilirsiniz.

22 Eylül, Güneş’in Terazi burcuna geçmesi, ay boyunca gündeminiz olan aile hayatı ve kariyer dengesinde sizin önünüzü açıyor. Yorulduğunuz ve içinden çıkamadığınız konularda ne yapmanız gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Hem ilişkileri güzellikle devam ettirmek hem de bazı adımları aynı anda atmak artık daha kolay olabilir. Yuva kurmakla ilgili fikirleriniz netleşebilir, kendinizi kendinize ait bir yaşam için her zamankinden daha hazır hissedebilirsiniz.

27 Eylül, Terazi burcundaki Merkür’ün geri hareketiyle birlikte, bazı aksamaları ve bu aksamaların nedenlerini düşünebilirsiniz. Kararlarınızda sorgulamaya hatta tereddütlere gidebilirsiniz. Gözünüzden kaçan ya da bir sebepten yeniden ilgilenmek durumunda kaldığınız konular üzerinde çalışmanız gerekebilir. Bu değerlendirmeleri tek başınıza yapmak, ailenizden ve belki de evinizden uzak kalmak isteyebilirsiniz. Bir yolculuk ya da yer değişikliği ile ilgili düşünceleriniz varsa, retro sürecinde bunu hayata geçirmek için aceleci olmaktan kaçınmalısınız.Motivasyon Sözü: “Dalgaları durduramazsın ama sörf yapmayı öğrenebilirsin.”
 

Zoey

La galibe illallah..
Yönetici
Süper Admin
Katılım
10 Ocak 2020
Mesajlar
6,062
Tepkime puanı
8,635
Puanları
113
Konum
İstanbul
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
32
Burc
Yengeç
Memleket
24 Erzincan
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
Tasavvuf
Dalga sörf filan benlik değil hiç, sudan korkuyorum ben yahu :))
Karada hallediyorum işlerimi.
 

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst