Yeni mesajlar Yeni konular En çok cevaplanan En görüntülenen konu En çok begenilen

En çok mesaj
Kullanıcı
Mesaj
sdC
23,484
TEO
20,703
aSk
19,734
19,093
Eqe
18,253
14,517
11,256
10,990
10,962

Yengeç Burcu Haziran 2021

TheGirLinBlack

gє¢єує αşıк вιя кα∂ıиı güиєşιи уαραмαzѕıи..
Yönetici
TF Root
Katılım
24 Haz 2019
Mesajlar
69,671
Tepkime puanı
35,933
Puanları
1,907
Konum
Almanya
Cinsiyetiniz
Bayan
Yaş
28
Burc
Koç
Memleket
35 İzmir
Nerden:
Avrupa
Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, geçmişi ve yaşadıklarınızı düşünerek ve buradan güçlenerek hareket edeceğiniz bir aya başlıyorsunuz. Merkür ve Venüs'ün İkizler burcuna geçmesiyle, bilinçaltınızla konuşmak isteyebilir, geçmişi hatırlamak adına elinizden geleni yapmak isteyebileceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. İlişkiler ve ifadeler konusunda değiştirmek istediğiniz hususlarda değişikliğe gideceksiniz.
11 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek yeniay ile parçası olduğunuz her alanda yeniliğe gitmek isterken, geleneklerinizi de bırakamayacaksınız. Mevcut değerleri zamana uydurmak konusunda kendinize olduğu kadar çevrenize de ilham verebilirsiniz. Bu size ilerleyen günler için daha sağlam bir konfor ve yatırımlar getirebilir.

Jüpiter, 14 Mayıs’ta Balık burcuna geçecek ve uzun zamandır hissetmediğiniz kadar iyi hissedeceğiniz döneme siz dahil edecek. Hayata geçireceğiniz fikirleriniz ve projelerinizle hem psikolojik hem de kültürel anlamda bir gelişim fırsatına sahip oluyorsunuz. Ne kadar iyi değerlendirir ve geniş bir ufukla hareket ederseniz bunun meyvesini o kadar çok alabilirsiniz.

20 Mayıs’ta Güneş, İkizler burcuna geçiş yapıyor. Karanlıkta kalmış, gizli olarak saklanmış bütün sırlarınızın ortaya çıkabileceği bir dönem başlıyor. Bu süreçte en büyük destekçiniz beklentilerinizi düşük tutmak olacaktır. Lehinize sonuçlanacak gelişmeleri, aleyhinize çevirmemek için acı ya da öfkeye yenilmeden hareket etmeli, aklınızla hareket etmelisiniz. Şifanız ve iyileşmeniz kaçınılmaz.

Kova burcundaki Satürn 23 Mayıs’ta geri hareketine başlıyor. Endişeleriniz artış gösterebilir. Kendi içinizde bazı fikir ayrılıkları yaşamanız bazı dengeleri ve gelirleri korumanızı zorlaştırabilir. Belirlediğiniz sorumluluk ve hareket alanının dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz.
26 Mayıs’ta Çarşamba günü Yay burcunda ay tutulması gerçekleşecek ve sorumluluklarınız yeni bir boyut kazanmaya doğru taşınacak. Düzenli ve verimli çalışmalarınız üstlerinizin takdirlerini alabilir, çalışma alanlarınızda yeni terfiler söz konusu olabilir.

30 Mayıs’ta Merkür İkizler burcunda geri hareketine başlıyor. Sohbet etmek veya paylaşmak yerine yalnız kalmayı ve düşüncelerinizi sorgulamak isteyeceğiniz bir zaman dilimindesiniz. Güzel bir ay dileriz.


Motivasyon Sözü: "Günlerin, ayların, mevsimlerin sihirli güçleri yoktur. Değişim ve yenilenme senin bakış açındadır."
 
  • Beğen
Tepkiler: sdC

sdC

Tanısan sen de sevmezsin..
Yönetici
Süper Admin
Katılım
9 Ocak 2020
Mesajlar
23,484
Tepkime puanı
23,461
Puanları
1,903
Konum
Beykoz
Mesleğin
Eğitim Görevlisi
Cinsiyetiniz
Bay
Burc
Yengeç
Memleket
17 Çanakkale
Nerden:
34 İstanbul
İlgi Alanı:
Jazz ve Belgesel

First panel title

First panel content

Second panel title

Second panel content
Üst